Погода в Черновцах
 
Акцію «Присвяти годину своєму місту – зроби його чистим!» ініціював Арт - інфо Центр «Чернівці» (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 квітня 2018, 21:59
Зібравши небайдужих які згодились взяти в руки віники та лопати, щоб прибрати частинку вулиці Богдана Хмельницького, тим самим давши приклад іншим городянам.
Чернівці це європейське місто ,ознакою Європейськості міста як переконана Лідія Анциперова є   чистота та охайність,щоб подбати про неї  пані Лідія організувала суспільну акцію «Присвяти годину своєму Місту – зроби його чистим!»
Лідія Анциперова ,організаторка акції: «Ми побачили в якому стані знаходиться наше місто після довгої зими ,зараз виглянуло сонечко і прийшла весна і ми закликаємо всіх чернівчан вийти там де вони живуть,працюють ,навчаються зробити чистоту . Приклад цього ми зараз покажемо ,як можна любити своє місто ,як можна пишатись ним якщо воно буде дуже чистим . Маленькі паз лики території складаються в загальну картину гарних Чернівців і це ми повинні робити всі разом адже це наш дім».
Інформацію про акцію організатори розповсюдили по соц. Мережах. На заклик відгукнулось декілька молодих людей ,які є частими відвідувачами Арт інфо Центру та не проти взяти до рук віники та лопати та зробити частинку вулиці Богдана Хмельницького прибраною.
Олексій, учасник акції: «Нужно показывать хороший пример что наш город нужно ценить и каждый должен сам делать что то для него. Каждый должен инициативу проявлять тогда город будет лучше».
Карина,учасниця акції: «Показати приклад людям ,що потрібно дбати не тільки про себе а і проте де ти живеш ,покращувати своє місто і тоді все буде краще, якщо більше людей залучатиметься».
Діана,учасниця акції: «Перш за все головним є чистота та краса міста і жителі повинні її підтримувати ,тому мені здається що така акція є потрібно для нас».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 714 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.