Погода в Черновцах
 
Так ваші діти Писанки ще точно не розмальовували PDF Друк e-mail
Четвер, 05 квітня 2018, 14:16
Напередодні Великодня відбувся неординарний майстер-клас виключно для малечі. 15 юних художників на свій смак і розсуд на спеціально підготовленій панелі розмальовували ескізи великодніх Писанок, використовуючи при цьому фарби від італійського виробника.
У Showroomі Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору у кожного учасника  є своє робоче місце, закріплене за відповідною італійською фарбою,  а головне -  є широкий політ для творчості. Вражені дітлахи охоче беруться за пензлики, адже в такому форматі розмальовувати Писанку їм ще не доводилось.
: «Тут на багато краще чим у школі і навіть на будь-яких інших закладах щоб розмальовувати. Тому що тут можна розмальовувати як ти хочеш , по своєму бажанню і фантазії».
Ідея створення майстер-класу для дітей виникла у генерального директора Шоуруму Людмили Довгої під час ремонту на одному з об’єктів. Пані Людмила розповідає, малеча постійно цікавилась її роботою та охоче прагнула допомагати. Тому такий захід влаштувала як  подарунок для юних художників.
Людмила Довга – генеральний директор «Showroom Giorgio Graesan & Friends Всесвіт декору» у Чернівцях: «Я вирішила, що це буде дуже гарно для дітей, все ж таки зробити майстер-клас . Дати їм спробувати щіточки, фарби. Тим більше, що у нас фарби усі екологічно чисті , не має ніяких проблем для того щоб дітки не спробували фарбувати».
Богдан Лукань – директор бізнес-школи: «Тут можна сказати, що бізнес не заради грошей, а певна частинка інвестицій все таки укладається в молоде покоління, яке підростає, яке фактично має будувати економіку нашої держави і це надзвичайно приємно».
Дітлахи віком від 4 до 14 років просто поринули у світ яскравих фарб, а разом з ними і не забарилися  батьки. Кажуть малювання - це те, що об’єднує сім’ю і разом з тим відновлює українські традиції.
Захар – учасник майстер-класу: «Я дуже люблю Великдень. І я зараз малюю яєчко. Темно-синій, темно-зелений, світлий зелений, зараз до фарбую».
Іванна – мати: «В українському ми одягнені, розписуємо наші Писанки і підтримуємо наші традиції це дуже здорово. Від фарб я в захваті, по перше немає запаху. Дійсно природньо-натуральна фарба, на натуральній основі – це дуже радує».
По закінченню майстер-класу усі учасники отримали призи та можливість забрати розмальовану Писанку собі на згадку.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 773 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.