Погода в Черновцах
 
Екологічні проблеми Чернівецької області обговорили під час круглого столу в стінах ОДА PDF Друк e-mail
Четвер, 05 квітня 2018, 14:57
Екологічні  проблеми Чернівецької області  та шляхи їх розв’язання  обговорили під час круглого  столу в стінах ОДА за участі Всеукраїнської екологічної ліги.
Проблем з екологією на Буковині вистачає ,але як зазначає заступник директора національного природного парку Хотинський Віталій Коржик варто визначити основні проблеми ,які постали вже досить давно,на вирішення більшості яких потрібні кошти .
Віталій Коржик,заступник директора національного природного парку Хотинський: «По перше це у нас проблема природно-заповідного фонду ,це запущена проблема,потрібно робити пере інвентаризацію адже змінились господарі і потрібно змінювати документацію ,процес тривалий і потребую коштів які не виділяються. Друга проблема у нас ліси ,є багато різних думок . Одні кажуть що у нас багато вирубують ,інші що все нормально . Третя проблема це забруднення вод ,згадаємо радянські часи коли в принципі працювали водоочисні споруди ,вони були в поганому стані але працювали. Зараз це питання повністю запущене ,в деяких наших районних центрах немає водоочисних споруд».
Екологічні проблеми краю обговорили за круглим столом в ОДА ,залучивши місцевих екологів та науковців ,яких зібрала Всеукраїнська екологічна ліга.  серед проблем нашого краю в організації відзначають,деградацію ґрунтів ,відсутність вмілого поводження з побутовими відходами та вирубку лісів .
Тетяна Тимочко,голова Всеукраїнської екологічної ліги: «Знищення лісів призводить до утворення повеней від яких страждають люди ,сніг не затримується і злітає в річки в масштаби повені зростають . Видобування гравію і піску  в річках знижує здатність річок до самовідновлення.,знищуючи її екосистему. Є багато проблем які можна розв’язувати і над цим працюють науковці Чернівецької області ,осередок Всеукраїнської екологічної ліги об’єднує провідних науковців ,які працюють у різних сферах науки . Сьогодні ми говоритимемо про зміни і доповнення до стратегії розвитку області . Щоб питання охорони довкілля стало ключовим».


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 821 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.