Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Збори працівників Чернівецької міської стоматологічної поліклініки
Середа, 11 квітня 2018, 16:30
Працівники Чернівецької міської стоматологічної поліклініки зібрались разом щоб вибрати членів конкурсної комісії для визначення претендентів на посаду голови закладу. Однак засідання виявилось переповнене конфліктами та галасом.
У рамках засідання більше 90 працівників Чернівецької міської стоматологічної поліклініки повинні були за принципом голосування вибрати трьох членів конкурсної комісії, які б уже далі змогли виносити кандидатури на посаду очільника клініки. Однак майже все засідання супроводжувалось конфліктами.
Однією з основних причин конфлікту був вибір формату голосування, а саме таємний або поіменний. Працівник поліклініки Олександр Марко  говорить, що голосування повинно проходити у закритому режимі через тиск директор закладу на персонал.
Олександр Марко завідувач виробництва Чернівецької міської стоматологічної поліклініки: «Ми стоїмо на боці демократії, ми повністю хочемо провести ці збори демократично з таємним голосуванням, щоб ніхто нікого не притискав, адже до нас підходять люди і говорять що їх викликають в кабінет і прямі вказівки за кого голосувати і як голосувати».
Однак виконуючий обов’язки головного лікаря Сергій Кошеланик говорить, що конфлікт під час засідання виник з ініціативи деяких працівників, адже сама процедура вибору членів конкурсної комісії є рядовим процесом. Також він заперечує слова своїх колег про конфронтації у стінах лікарні.
Сергій Кошеланик в.о. головного лікаря Чернівецької міської стоматологічної поліклініки: «Насправді конфлікту нема, просто зубні техніки хочуть керувати лікарями, головним лікарем та всіма процесами які відбуваються у поліклініці. Не знаю наскільки воно буде правомірним коли зубний технік буде давати оцінку головному лікарю, принаймні не можу сказати наскільки воно буде етично».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 803 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.