Погода в Черновцах
 
Пільговий проїзд в області монетизують PDF Друк e-mail
Середа, 11 квітня 2018, 16:45
Кабінетом міністрів України  вирішується питання щодо надання певним категоріям осіб пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських приміських, приміських та міжміських маршрутах.
З 14 березня цього року Кабінетом міністрів України вирішується питання надання пільг у вигляді готівки з оплати проїзду усіма видами транспорту. Фінансування витрат щодо виплати пільг ,здійснюватиметься з місцевих бюджетів. Наразі триває робота щодо затвердження  розміру щомісячної готівкою виплати в 2018 році.
Віталій Савкін, директор департаменту соцзахисту населення ОДА: «Питання вирішення запровадження щодо вирішення запровадження монетизованої пільги на проїзд в міському приміському, та міжміському транспорті ,належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування . Це передбачає постанова що в разі після того як обласні державні адміністрації приймуть розпорядження ,яким буде запроваджена мінімальна гарантована ціна на проїзд . Органи місцевого самоврядування протягом одного місяця повинні прийняти рішення про запровадження монетизованої пільги або залишення пільги в безготівковій формі . Після цього  органи місцевого самоврядування після прийняття рішення про монетизацію повідомляють Міністерство соціальної політики і буде вирішуватись питання щодо надання цих пільг».
Гарантовано такі пільги будуть поширюватись на 10 категорій осіб ,серед яких постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС,учасники бойових дій ,діти з багатодітних сімей та ін. Органи місцевого самоврядування в свою чергу мають право розширити цей перелік. Також перехід на монетизацію пільгового проїзду дасть змогу економити.
Віталій Савкін,директор департаменту соцзахисту населення ОДА: «Кожен громадянин буде самостійно вирішувати скільки йому їхати. Якщо в нього є економія ,наведу приклад як в нас зараз є монетизована субсидія   ,де громадяни які зекономили енергоносії ,звернулись з відповідною заявою і ми мм виплачували готівкою або на банківський рахунок. Людина економить а ми може пере направити ресурс туди де це більш необхідно».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 830 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.