Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ольга Богомолець привезла до Чернівців власну галерею вишитих рушників
Середа, 11 квітня 2018, 16:53
Також Ольга Богомолець привезла до Чернівців власну галерею вишитих рушників  творчої майстерні «Рушарт» під назвою «Реінкарнація».
Загалом на виставці презентовано більше 50 робіт, всі вони виконані у стилі вишивки. Майже всі експонати взяті із колишнього музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України» у замку Радомишль.
Аліна Гайдук представник майстерні «Рушарт» : «Вони надійшли до колекції у дуже поганому стані. Ці рушники просто тліли і з роками українці б їх не побачили. Зараз вони представлені як тип сучасного мистецтва. Подані як особлива картина. Яка відкриває світ українців, символіку України. Картина що несе енергію нації. У кожну краплинку свого рушника вишивальниці вкладали свою енергію».
Голова Чернівецького обласного відділення «Українського фонду культури» Валентина Діяковська, зазначає важливість популяризацію культурної спадщини для громадськості Буковини.
Валентина Діяковська голова Чернівецького обласного відділення «Українського фонду культури» : «Якщо це по справжньому, якщо це не фальшиве, і якщо людина проникнеться цією справжністю то важливість цього надзвичайно велика. Якщо це робиться щоб бути в тренді, то це зовсім інше, головне показати молоді наскільки це справжнє, наскільки воно йшло в людини від серця».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1037 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.