Погода в Черновцах
 
Зарплати замалі та ще й керівник звільнився (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 квітня 2018, 18:20
Це звичайні будні комунального підприємства «Чернівці ліфт». А все через те, що тривалий час тариф не переглядався, а тим часом зросли і витратні матеріали, і  мінімальні зарплати.
Не так давно члени виконкому не підтримали здороження тарифу «Чернівці ліфту», саме через занижений тариф працівники бастують, оскільки їм невчасно виплачують кошти. Для вирішення ситуації, членами виконкому був прийнятий компромісний варіант, яким передбачено здійснювати нарахування за користування ліфтами починаючи з 3-го поверху, якщо не передбачено рішенням загальних зборів інших варіантів.
Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови: «На сьогодні діє тариф, який був прийняти років 8 тому, де мінімальна заробітна плата не відповідає далеко сьогоднішній ситуації.  А також вартість запчастин, які йдуть на ремонт запчастин. Зараз є камінь спотикання, це нарахування по другому поверху. В тарифі включено другий поверх, однак, було прийнято декілька років назад рішення про не нарахування на 2й поверх, серед членів виконавчого комітету була дискусія щодо нарахування за використання ліфтів».
Таким чином, вже у вівторок, 17-го квітня, члени виконкому розглядатимуть питання тарифу вже з цією правкою. Ще однією проблемою цього комунального підприємства є відсутність керівника, оскільки кілька тижнів тому з звільнився керівник установи.
Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови: «Декілька там є причин, по-перше були конфлікти в колективі в самому, також досить серйозні навантаження були на нього в частині обслуговування, т-що ліфти в місті в досить поганому технічному стані, не вистачає ресурсу для ефективного і якісного обслуговування, а це дуже велика відповідальність».
Не зважаючи на те, що у деяких будинках замінили старі ліфти на нові, у мешканців ось цього будинку є нарікання на роботу вже оновлених ліфтів.
«Жахливо нам поміняли».
«Начебто нічого, але на Великдень були без ліфта, але ми подзвонили, вони прийшли та зробили».
А от чи збільшать тариф за обслуговування ліфтів в місті, можливо, стане відомо вже цього вівторка.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 439 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.