Погода в Черновцах
 
У Чернівцях розпочався новий сезон підготовки у школі молодих арбітрів PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 17:13
Більше 30 юнаків та дівчат які мріють обслуговувати футбольні матчі найвищого рівня тепер можуть здобути дані навички не виїжджаючи за межі міста.
Школа молодих арбітрів функціонує у Чернівцях з 2014 року, за цей час її випускниками стали більше 100 юнаків, які зараз мають досвід арбітражу як у регіональних футбольних лігах, так і в Другій Лізі Чемпіонату України з футболу.
Петро Кобичик керівник Чернівецької регіональної школи футбольних арбітрів: «Люди приходять добровільно, потрібно написати заяву. Ми приймає всіх без обмеження віку. Можемо молодих взяти кому там 14 років, після школи приходить і є старші, від 40».
Окрім теоретичних занять учні школи футбольних арбітрів, підтримують фізичну форму щоб повністю відповідати вимогам суддів. За словами викладача школи, та колишнього арбітра категорії ФІФА, бачення юнаків суддівської справи часто відрізняється від того що їх очікує на курсах. Так багато молодиків не готові брати на себе відповідальність за рішення які формують результат матчу.
Юрій Мосейчук викладач Чернівецької РШФА: «Молоді особи відчувають чи здатні вони так побудувати свою діяльність щоб бути об’єктивним у трактуванні тих епізодів та єдиноборств, які відбуваються на полі, та відповідно бути об’єктивно оціненим тренерським корпусом як однієї команди так і іншої. Звичайно тільки сильні духом люди можуть рухатись по цій стезі арбітражу».
Ірина Рачинська є випускницею Чернівецької школи футбольних арбітрів, а зараз проходить курси національного рівня в Києві, каже що окрім високого рівня знань футбольних правил та фізичної форми також потрібно бути відповідальним та вміти приймати складні рішення.
Ірина Рачинська випускниця Чернівецької РШФА: «Потрібно бути уже відповідальним, це дуже важка робота, адже від тебе залежить ситуація на полі та результат матчу, перш за все треба відноситись з відповідальністю до гри та мати характер».
Анастасія Волощук у свої 19 років судить матчі молодіжної ліги  Чемпіонату України з футболу та навчається на факультеті іноземних мов ЧНУ імені Юрія Федьковича, футболом захоплюється з дитинства, говорить що колись мріяла бути футболісткою, а тепер ставить перед собою мету обслуговувати футбольні матчі у якості арбітра.
Анастасія Волощук арбітр: «На жаль серед жінок арбітрів мало дівчат знають англійську мову, тим не менш це моя перевага, у мене також непогані фізичні дані, тому планую їхати на курси арбітрів міжнародного рівня. Це поки у перспективі але я буду старатись і до цього обов’язково дійду».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 590 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.