Погода в Черновцах
 
Депутати міської ради не підтримали петицію «Про запровадження поглибленої схеми сортування сміття в Чернівцях» PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 17:58
Депутати міської ради не підтримали петицію «Про запровадження поглибленої схеми сортування сміття в Чернівцях», яка за лічені години набрала необхідну кількість голосів.
Сергій Обшанський, керівник інспекції з благоустрою міста обурився позицією депутатів щодо петиції «Про запровадження поглибленої схеми сортування сміття в Чернівцях». Він вважає, що проблема утилізації відходів в місті нагальна.
Сергій Обшанський, керівник інспекції з благоустрою міста: «Як ми всі знаємо, в січні місяці чернівчани на 10 годин набрали необхідну кількість голосів по петиції, чернівчани готові до сортування, але депутатський корпус це питання провалили. Мене дивує позиція секретаря МР В. Продана, який особисто не проголосував це питання».
У секретаря міської ради на це є власна думка і позиція.
Василь Продан, секретар Чернівецької міської ради: «Це питання вирішується законом, а не петицією. Це все рівно, що вирішувати питання, яке визначено законом через петицію – це не правильний. В Чернівцях вже мало бути організоване це питання сортування сміття. Своє не доопрацювання як виконавчого органу намагаються перекласти на якусь петицію».
Не голосували за петицію і деякі депутати міської ради.
Сергій Обшанський, керівник інспекції з благоустрою міста: «Якщо брати «Рідне місто», то вони проголосували відсотків на 30. Люди, які дотичні до «Рідного міста» - це екс самопоміч, це Ковалюк, Олевич, Гавриш, Брязкало, частина фракції Свобода: Кандиба, Маклович і заступник державної екологічної інспекції Собко, також не голосував за це питання».
Нагадаємо, що з першого січня цього року вступив в дію закон «Про відходи», згідно з документом, сортувати мають усі побутові відходи не придатні до перероблення, небезпечні, і такі, що підлягають захороненню. На сміттєзвалища можна вивозити лише органічне сміття.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 753 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.