Погода в Черновцах
 
У рамках робочого візиту на Буковину приїхав посол Латвії в Україні Юрій Пайканс (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 18:07
У Чернівцях дипломат спілкувався з губернатором області Олександром Фищук, та здійснив покладання квітів до меморіалу жертв єврейського гетто.
У рамках робочого візиту на Буковину. Посол Республіки Латвії в Україні зустрівся з головою Чернівецької обласної державної адміністрації, щоб обговорити принципи співпраці країни з нашим краєм. Основними напрямками цієї співпраці є обмін досвідом та налагодження економічних зв’язків.
Юрій Пайкан посол республіки Латвія в Україні: «На сьогодні у силі угода про асоціацію України з європейським союзом, яка фактично переорієнтувала українську економіку на європейські рикни. Наприклад якщо дивитись на латвійсько-українські економічні відносини то у нас минулого року був приріст 30 відсотків. І все більше українських продуктів з’являються у Латвійських магазинах.
Враховуючи агро-промисловий потенціал Буковини, то я вважаю що тут є перспектива».
Фищук зазначає важливість  налагодження міжнародної співпраці для розвитку Чернівецької області.
Олександр Фищук голова Чернівецької ОДА: «Ми завжди шукаємо підтримку міжнародної спільноти у тому числі по розбудові транскордонного співробітництва, по розбудові нашого кордону, люди повинні відчути це в області. Будемо шукати якісь варіанти. Вони зацікавились нашої гідроакамулюйочої станції, тим паче що може розглядатись питання інвестицій іноземного капіталу, але це уряд буде вирішувати».
Також Юрій Пайканс заявив про можливість створення у Чернівцях консульства Республіки Латвії.
Юрій Пайкан посол республіки Латвія в Україні: «Я бачу як одну з можливостей поглиблення зв’язку між нам це створення консульства. Тому що коли є чоловік який представляє країну, у нього є зацікавленість у налагоджені зв’язку, і представництво  області проінформовано про різні економіко-політичні процеси. Я думаю що перспектива хороша, звичайно є різні погодження з обома сторонами, тобто це тільки питання часу».
Опісля посол Латвії здійснив покладання до меморіалу жертв єврейського гетто.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 603 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.