Погода в Черновцах
 
Стихійна торгівля по вулиці Бахрушина, у верхній частині ринку «Центральний» , перешкоджає проходу до пам’ятки архітектури Єзуїтський Костел (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 20:24
А також заполонила майже усі парковки, які є на території, з такими скаргами до Інспекції з благоустрою звернулись мешканці міста та працівники СБУ. У підприємців на це є своя відповідь , мовляв ринок на реконструкції, і допоки вони торгуватимуть тут.
Ми запитали у покупців, чи вважають вони прийнятним стихійну торгівлю на вулиці Бахрушина.
«Буває творог відкритий, сир відкритий, люди приходять чихають , антисанітарія повна.  «Чи треба це забрати?» Так. Я за це. Тому що елементарно в низу , творог, буц я би купила, але коли йдуть люди все відкрито, хоча би лотками накривали би.  Я вважаю що це не допустимо».
«Мені нормально, а там в середині місця не має, будівництво триває».
Стихійна торгівля на цій вулиці вже віддавна, каже начальник Інспекції з благоустрою Сергій Обшанський. З проханням навести тут лад, до інспекції звернулася Служба безпеки України , а також римо-католицька громада міста.
Сергій Обшанський - начальник Інспекції з благоустрою Чернівців: «Ви самі прекрасно бачите, що на центральному вході в костел у нас стихійна торгівля. Біля церков міста Чернівці, у нас ніде немає стихійної торгівлі , і тому буде відпрацювання. Приватний підприємець чи адміністрація ринку «Центрального» за цю ділянку не сплачує не копійки , більше того парковка яка знаходиться на вулиці Бахрушина використовується і як парковка і як місце для стихійної торгівлі, а це є порушення правил благоустрою міста Чернівці».
Працівники інспекції з благоустрою вручили  підприємцям оголошення з попередженням, а саме припинити стихійну торгівлю на вулиці Бахрушина до 10 травня. Більшість підприємців кажуть, торгують при дорозі лише через те,  що ринок «Центральний» на реконструкції.
Олександр – підприємець: «На даний момент в базарі реконструкція, ми вимушені десь заробляти кошти , бо благоустрій нам їх не видає – ні мені, ні дітям. Коли закінчить реконструкція, ми всі підемо на свої місця торгувати назад. Ми сплачуємо за місця, які у нас є в базарі».
Євгенія – підприємець: «Я що за дурно сиджу тут , сплачую купу коштів. «Кому?» Касирам. Збирають гроші. А зараз закритий ринок , а за квартиру платити, за місце платити, за все платити, я не маю з чого».
«А як нам вижити в цьому житті? Ми не будемо торгувати, візьмемо лопати, автомати та й будемо йти стріляти, а що робити? Що вмирати з голоду? « Після 10 числа ви плануєте кудись переїхати?»  Не знаю буду думати, подивлюсь. «Ви платите що за місце».
Опісля 10 травня Інспекція з благоустрою разом з поліцією та Департаментом економіки Чернівецької міськради перевірятимуть чи взяли до уваги підприємці дане попередження, продовжує Сергій Обшанський.
Сергій Обшанський - начальник Інспекції з благоустрою Чернівців: «Починаючи з 10 числа, буде відпрацювання даної вулиці на предмет, не допущення стихійної торгівлі . Для фізичних осіб штраф складає згідно адмін. кодексу  від 340 до 1360 гривень., для юридичних осіб від 850 до 1700 гривень».
Директор «Центрального»  ринку Василь Кавуля давати будь-які коментарі на камеру відмовився, проте пообіцяв, опісля закінчення реконструкції базару, яке відбудеться через 1,5- 2 місяці, стихійну торгівлю з вулиці приберуть.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 563 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.