Погода в Черновцах
 
Відбувся щотижневий брифінг мера міста Олексія Каспрука (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 21:08
Про розгляди рішень по закріпленню за міськими школами  територій ,  автономізації лікувальних закладів міста ,розподілу коштів з минулого року та інші питання,які розглядатимуться на найближчій сесії міської прокоментував Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, на своєму щотижневому брифінгу.
24 квітня відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради ,де буде запропоновано прийняття рішення по закріпленню за міськими школами  територій.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Позиція деяких членів виконкому ,така що це рішення має приймати управління Освіти самостійно і не потрібно втягувати виконком ,для мене це позиція дивна тому що питання надзвичайно важливе для розвитку освіти міста для комфорту мешканців. Таке важливе питання Виконком чомусь вирішив перекласти на плечі начальника управління освіти ,я в принципі розумію чому ,адже рішення в будь-якому випадку буде не популярне і інтереси всіх батьків не будуть врахованими ,запропоную завтра обговорити і прийняти рішення».
Також буде опубліковано рішення щодо надання дозволу ЧТУ на придбання в лізинг автобусів ,що повинно сприяти розбудові та зміцненню мережі комунального транспорту в Чернівцях.  
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Також нагальним є питання придбання в лізинг сміттєвозів . На сьогоднішній день підприємства Спецкомунтранс орендує сміттєвози не першої свіжості ,замість того щоб мати можливість на вигідних умовах через державні банки отримати фінансування і через державні банки виплачувати вартість своїх».
Ще одне питання яке буде розглянуто на сесії ,це автономізація лікувальних закладів міста у рамках медичної реформи .
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Вони мають стати автономними суб’єктами для того щоб отримувати кошти з бюджету відповідно працювати . У нас специфічна ситуація, у нас забагато лікувальних закладів у місті ,17 закладів в порівнянні з іншими містами ,де 2-3 лікарні і 3-4 поліклініки тому шляхом автономізації ,вони будуть перетворені на некомерційні підприємства».
Розглядатимуть також розподіл 200 млн. грн. які є залишком з минулорічного бюджету,спрямувати гроші планують на першочергові потреби міста.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Пріоритет,це дороги тротуари їх обслуговування на що виділено близько 70 млн.грн. буде спрямовано на ці цілі . Сподіваюсь на конструктивну роботу на сесії ,будемо обговорювати кожен об’єкт його важливість та необхідність фінансування в цьому році».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 910 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.