Погода в Черновцах
 
Відбіркові змагання кубку України західного регіону з мотокросу відбулись 21 квітня (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 22:09
Відбіркові змагання кубку України західного регіону з мотокросу відбулись 21 квітня в Чернівцях на трасі “Суперкрос”,куди з’їхались як ветерани так і аматори мотоспорту.
Близько 40 спортсменів мотоциклістів з’їхались до Чернівців на міжнародну трасу “Суперкрос” щоб поборотись з першість  у відбірковому змаганні кубку України західного регіону з мотокросу та Чемпіонату України по перегонах мотоциклів з колясками. Крім цього представлені і інші класи ,в яких виступають   ветерани та аматори мотокросу.  В асоціації “техноспорт” зазначають ,що дані змагання є важливими адже саме в ході них будуть відібрані спортсмени ,які представлятимуть Україну серед більш як десяти країн на Чемпіонатах світу та Європи з мотокросу,  підготовка до яких триває адже пройдуть вони 5-6 травня в Чернівцях.
Михайло Ротар , директор змагань Чемпіонату світу з мотокросу,президент асоціації “Техноспорт”: «Підготовка іде по плану трохи погода затримала нас ,але готуємось . Висока оцінка члена журі в минулому році з Бельгії , а це країна де найбільше чемпіонів світу з мотокросу . Після змагань нам сказали ,що Бельгія пишалась би такою командою , яка може провести чемпіонат світу на такому рівні ,але Бельгія немає такої команди».
В рамках Світового та Європейського чемпіонатів Чернівецька траса стане першою де в Україні відбудеться Чемпіонат Європи з перегонів на квадроциклах . Для підготовки та відбору спортсменів на трасі “Суперкрос” відбулись однотижневі збори збірної квадроциклістів.
Володимир Градусов,професор кафедри Олімпійського и професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури: «К большому сожалению времени било не очень много ,но я сажу что ми отобрали лучших  которые на сегодняшний день есть в наличии и построили тренировочный процесс  чтоб за короткий промежуток времени  помочь им конкретно с этой трассой  повысить технические возможности управления квадроциклом и качества которые необходимы для успешного преодолевая дистанции».
Стосовно результатів відбіркових змагань.
В особистому  заліку в класі мотоциклів “85 см. куб” перше місце посів Страшків Андрій з м. Бубчач.
В класі “МХ2” першим став Купіна Максим з с. Борівці  В класі “Open” на першому місці Огороднік Станіслав з смт. Клевань ,Рівненської області .
Щодо командних результатів то перше місце посіла команда МК “Кристал” ,друге місце “Хайлендерс” ,на третьому місці команда “Коломийщина” четвертою стала команда СТК “Буковина”

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 566 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.