Погода в Черновцах
 
Більше двадцяти юнаків, отримали дипломи про закінчення регіональної школи підготовки молодих арбітрів PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 травня 2018, 15:58
Уже найближчим часом вони зможуть обслуговувати поєдинки Чемпіонату області з футболу, а в перспективі продовжити навчання та отримати професійні категорії для суддівства матчів найвищої категорії.
Школа молодих арбітрів функціонує у Чернівцях з 2014 року, за цей час її випускниками стали більше 100 юнаків, які зараз мають досвід арбітражу як у регіональних футбольних лігах, так і в Другій Лізі Чемпіонату України з футболу.   Цього річ її випускниками стали більше 20 учнів, а найкращі з них будуть рекомендовані для продовження навчання у національній школі арбітрів.
Юрій Мосейчук голова комітету арбітрів Чернівецької обласної федерації футболу: «Звичайно на початковому етапі бажаючих є багато, але у процесі відбувається відсів, тому що програма роботи школи передбачає як теоретичну складову з трьох модулів, так і практичні заняття».
Випускник регіональної школи арбітрів Євген, каже що робота футбольного судді дуже відрізняється від його попередніх уявлень про дану професію.
Євген Звержинський випускник регіональної школи футбольних арбітрів: «Футбол мені подобався з дитинства, з точки зору арбітражу та гри. Мені здавалось що все дуже легко, поки я не відсудив перший матч, центральним арбітром або асистентом. По телевізору все набагато простіше».
Євген каже, що найскладніше у роботі арбітра це зберігати холоднокровність, та  не боятись приймати складні рішення.
Євген Звержинський випускник регіональної школи футбольних арбітрів: «Найважче це приймати складні рішення у відповідальний момент. Не так сильно діє тиск трибун і глядачів, як важливо просто сконцентруватись перед важливим матчем».
Голова Федерації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, каже що всі випускники школи вже найближчим часом матимуть змогу обслуговувати матчі локального рівня.
Василь Орлецький голова федерації футболу Чернівецької області: «Я хочу сказати що школа працює вже 5 років, і вона дала досить багато хороших молодих арбітрів. І у нас дуже мало нарікань на суддів, якщо мало нарікань то школа працює нормально».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 529 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.