Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Громадськість села Старий Вовчинець, що у Глибоцькому районі, сколихнули земельні війни між сусідами
Четвер, 10 травня 2018, 17:31
Один з місцевих жителів, встановив огорожу таким чином, що майже повністю обмежив прохід іншим селянам до власних городів.
Близько 8 місяців тому проїзд до городу Доменіки Вінтонік був перекритий огорожею, яку поставив один з її сусідів, та привласнив собі землю, яка за її словами повинна належати всім громадян.
Доменіка Вінтонік обурена діями сусіда: «Усі роки тут була дорога і ми проїжджали до наших земельних ділянок, а минулого року він перекрив нам дорогу. Ми хотіла вивозити гній а він поставив машини і загородив нам проїзд, ми викликали поліцію, він на пустив а більше дороги тут нема».
Доменіка каже, що вона зверталась до різних відповідних структур з проханням повернути проїзд до земельних участків. Так рішенням Держгеокадастру було встановлено неправомірність дій чоловіка який привласників собі дорогу.
Доменіка Віктонік обурена діями сусіда: «Самовільне зайняття здійснено шляхом обробітку оранки, ніхто не хоче писати що там ворота. За порушенням земельного законодавства порушено адміністративне провадження».
До обурених землевласників вийшов рідний брат сусіда, що спричинило словесний конфлікт між сторонами.
Петро Рожкулець, рідний брат чоловіка який нібито самовільно привласнив частину дороги, каже що проїзного шляху тут ніколи й не було, а конфлікт виник через непорозуміння його брата з селянами.
Петро Рожкулець місцевий житель: «Всі прекрасно знають, що дороги тут ніколи й не було. Але їм треба заїжджати, я їх прекрасно розумію, але якби це все робилось мирно то вони б їхали і по сьогодні. Вони почали нахабніти, розширятись хотіли, і голова сільської ради став на їхню сторону, вони відчули владу, і так це зайшло. От мій брат поставив ворота».
Старовочинецький сільський голова Петро Остафійчук, зазначає, що зараз відбувається судова тяганина стосовно даної дороги, а сама ділянка знаходиться під арештом. Також він наголошує на тому, що раніше проїзна частина все ж таки була.
Петро Остафійчук голова Старововчинецький сільський голова: «Генплана нема, ми його не можемо знайти. Але на сесії сільської ради ми запросили голову колгоспу та голову ради, і вони підтвердили той факт що дорога планувалась і вона повинна бути, адже там роздавались городи для обслуговування».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 253 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.