Погода в Черновцах
 
Заборонені риболовні сітки вилучені інспекторами обласного рибоохоронного патруля спалили PDF Друк e-mail
Четвер, 10 травня 2018, 16:39
Такі заходи працівниками відділу охорони водних біоресурсів проводяться періодично з ціллю попередження браконьєрської діяльності на водоймах Чернівецької області.
Риболові сітки вилучені в період з лютого по березень місяць цього року,представники рибоохоронного патруля ліквідували в рамках боротьби з браконьєрством на воді та особливо під час нерестового періоду.
Валентин Філіпчук,начальник відділу охорони водних біоресурсів Чернівецького рибоохоронного патруля: «Це порядку 300 знарядь лову ,близько 4 км браконьєрських сіток. Найбільше сіток вилучено у Кельменецькому районі ,також з Хмельницької сторони ,а це Камянець-Подільський район от в цьому районі найбільша кількість сіток».
Як розповідають працівники рибоохоронного патруля  разом із вилученням браконьєрських риболовних снастей ,головним є притягнення порушників до відповідальності ,що інколи через відсутність певних доказів буває важко ,тому патрульні почали застосовувати відео-реєстратори.
Валентин Філіпчук,начальник відділу охорони водних біоресурсів Чернівецького рибоохоронного патруля: «Ми отримали ще чотири відео-реєстратори доукомплектовуємо хлопців цими приладами для того щоб у правовому полі можна виявити правопорушника ,фіксувати відео та аудіо запис ,що буде прямим доказом того ,що та чи інша людина здійснювала незаконний вилов риби».
Спалення вилучених риболовних сіток провели в пічці цегельного заводу № 3 . Як розповідає інспектор відділу охорони водних біоресурсів Кекіз Микола ,такі спалення заборонених знарядь лову проводять раз на три місці ,в порівнянні з минулими роками спостерігається  менша тенденція на використання браконьєрами  риболовних сіток.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 697 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.