Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Заборонені риболовні сітки вилучені інспекторами обласного рибоохоронного патруля спалили
Четвер, 10 травня 2018, 17:39
Такі заходи працівниками відділу охорони водних біоресурсів проводяться періодично з ціллю попередження браконьєрської діяльності на водоймах Чернівецької області.
Риболові сітки вилучені в період з лютого по березень місяць цього року,представники рибоохоронного патруля ліквідували в рамках боротьби з браконьєрством на воді та особливо під час нерестового періоду.
Валентин Філіпчук,начальник відділу охорони водних біоресурсів Чернівецького рибоохоронного патруля: «Це порядку 300 знарядь лову ,близько 4 км браконьєрських сіток. Найбільше сіток вилучено у Кельменецькому районі ,також з Хмельницької сторони ,а це Камянець-Подільський район от в цьому районі найбільша кількість сіток».
Як розповідають працівники рибоохоронного патруля  разом із вилученням браконьєрських риболовних снастей ,головним є притягнення порушників до відповідальності ,що інколи через відсутність певних доказів буває важко ,тому патрульні почали застосовувати відео-реєстратори.
Валентин Філіпчук,начальник відділу охорони водних біоресурсів Чернівецького рибоохоронного патруля: «Ми отримали ще чотири відео-реєстратори доукомплектовуємо хлопців цими приладами для того щоб у правовому полі можна виявити правопорушника ,фіксувати відео та аудіо запис ,що буде прямим доказом того ,що та чи інша людина здійснювала незаконний вилов риби».
Спалення вилучених риболовних сіток провели в пічці цегельного заводу № 3 . Як розповідає інспектор відділу охорони водних біоресурсів Кекіз Микола ,такі спалення заборонених знарядь лову проводять раз на три місці ,в порівнянні з минулими роками спостерігається  менша тенденція на використання браконьєрами  риболовних сіток.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 224 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.