Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про фінансові послуги обговорювали у студії радіо «Блиск ФМ»
Четвер, 10 травня 2018, 17:44
Про фінансові послуги обговорювали у студії радіо «Блиск ФМ» в рамках програми «Доступно ЄС», що виходить у прямому ефірі щовівторка.
Забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в Україні залишається питанням стратегічної важливості, від реалізації якого залежать соціально-економічна динаміка, ефективність залучення в світовий поділ праці, можливості модернізації на цій основі національної економіки
Ігор Кузьмук- кандидат економічних наук, віце-президент Буковинського центру економічної освіти та бізнесу: «Дуже часто сприймають інвестиційний клімат, як економічне явище. От прийде закордонний інвестор, зробить щось гарне і всі ми будемо гарно жити відповідно. Але тут багато шарів – це політична ситуація, законодавча сфера, довіра до влади, проведення реформ і багато інших моментів».
Кандидат економічних наук, віце-президент Буковинського центру економічної освіти та бізнесу Ігор Кузьмук продовжує, для того аби зацікавити інвестора, його практично треба привести за руку як маленьку дитину, обгрунтувати чим саме ви кращі, адже він і так має величезне поле для інвестицій.
Ігор Кузьмук- кандидат економічних наук, віце-президент Буковинського центру економічної освіти та бізнесу: «Спілкуючи з деякими головами ОТГ, вони кажуть ми зробили сайт , інвестиційний паспорт , але не має інвесторів. Захожу на сайт – сайт на українській мові. І що тут очікувати. Ми так само повинні зрозуміти, що за інвестором треба ходити, його потрібно вчити, до нього потрібно звертатись, його потрібно виховувати в контексті того що він може».
На території України до іноземних інвесторів застосовується національний режим інвестиційної діяльності, тобто надано рівні умови діяльності з вітчизняними інвесторами.   Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації. Однак найбільшою проблемою України є те, що влада ще досі не визначилась зі стратегією розвитку ,розповідає експерт
Ігор Кузьмук- кандидат економічних наук, віце-президент Буковинського центру економічної освіти та бізнесу: «У нас кожного року оголошується рік кіно, рік культури, рік іноземної мови, а не вже ця актуальність втрачається через рік. Ми досі хочемо виробляти все, ну напевно ми маємо звикнути до того, що ті самі німці, японці виробляють автомобілі краще чим ми. І будуть виробляти. Тобто нам треба знайти свої стратегічні переваги, але щоб їх знайти, нам треба спочатку порахувати. Де ми маємо переваги і що нас може зупиняти».
Захист та допомога бізнесу - чи не найголовніший напрямок роботи Уряду на цей рік. Зараз розроблено 35 законопроектів, що мають здолати проблеми, з якими стикаються підприємці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 239 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.