Погода в Черновцах
 
Чернівецький рибоохоронний патруль продовжує боротьбу з браконьєрами на території Дністровського водосховища PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 травня 2018, 16:05
Станом на сьогодні на території Дністровського водосховища діє заборона на вилов риби у період нересту. Однак тільки вийшовши на патрулювання, інспектори зуміли вийти на слід одного з правопорушників, та затримати його за виловом риб за допомогою заборонених знарядь, а саме сітки.
Валентин Філіпчук заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області: «Ми його дуже довго спостерігали, хлопці сиділи в засідці і от вчора його прийняли».
Склавши протокол про адміністративне правопорушення, інспектори продовжили патрулювання. За їхніми словами
зараз присутня динаміка зменшення браконьєрства на дністровському водосховищі, однак його велика території, та недостатня кількість патрульних інспекторів не дозволяє  повністю зупинити дане явище.
Валентин Філіпчук заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області: «Взагалі ситуація змінюється за останній рік на краще, але все одно 15 патрульних не можуть повністю охопити водосховище, але ми намагаємось це зробити спільно з поліцією Хмельницької та Чернівецької областей».
Також патрульні зазначають зменшення випадків браконьєрства у нерестовий період.
Валентин Філіпчук заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області: «Навіть у порівнянні з минулим роком, браконьєрів стало менше, сіток стало менше. Ми патрулюємо щодня всю річку Дністер цілодобово. Намагаємось зробити все щоб нерест риби пройшов задовільно».
Всю інформацію про заборонені місця вилову риби рибалки зможуть знайти на сайті державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області.
Валентин Філіпчук заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області: «Незнання законів не звільняє від відповідальності. Тому навіть якщо ви збираєтесь їхати на водойму здійснювати вилов риби то потрібно себе проінформувати. Наразі створена інтерактивна карта де чітко зазначені всі нерестовища на водосховищі та всій Чернівецькій області».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 525 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.