Погода в Черновцах
 
Більше 250-ти юних учасниць із різних міст взяли участь у щорічному відкритому кубку Чернівців з художньої гімнастики PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 12:36
Леонід Костянтинович завжди опікувався цим чемпіонатом  і був особисто присутнім на відкритті. В січні цього року Леоніда Каденюка не стало, тому цьогорічний турнір присвячений вже його пам’яті.
11-ий відкритий кубок із художньої гімнастики, присвячений пам’яті Каденюка зібрав талановитих учасниць із різних міст України, де юні спортсменки змогли показати свої номери та розповісти як вони до цього готуються.
Софія Гонтаренко – учасниця, м. Київ: «Мені дуже сподобалося на змаганнях, я прибула сюди, щоб розім’ятися за дві години. Я була готова в собі, мені дуже сподобалося. Я от думаю, що вихід на цей коврик це як зірковий час, коли ти можеш показати всім людям, який ти. Деяким вдається показати на всі сто, а деяким – ні. Але я знаю, що у всіх гімнасток є перші місця і останні, у всіх є невдачі і є сильні сторони».
Восьмирічна Людмилка, розповідає, що дуже любить займатися цим спортом та виступає вже з двох предметів – обручів та булави .
Туманова Людмила – учасниця, м.Київ: «Я виграла тут четверте місце, але для мене це нічого страшного тому, що я буду займатися ще більше і виграю наступного разу перше місце».
Тренер ДЮСШ розповідає, що відкритий кубок з художньої гімнасти імені Каденюка проходив 10 років поспіль, цьогорічний  -11-ий  кубок присвячений вже пам’яті Леоніда Костянтиновича. Суддя наголошує, що цього року приїхала велика кількість учасниць з інших міст аби позмагатися за головні призи.
Джул’єтта Чорна – тренер-суддя ЧОДЮСШ: «Учасників у нас є багато. Представниць з Молдови, представниці багатьох спортивних клубів Києва, Вишгорода, Кам’янця-Подільського, тобто є ті учасники, які вперше приймають участь у наших змаганнях, але їх кількість збільшується з кожним роком».
Усі присутні не приховують суму за Леонідом Каденюком, тому відтепер ці змагання носитимуть його ім’я – ім’я людини яка завжди допомагала молодим спортивним талантам досягати своєї мрії.
Віктор Сідляр – президент обласної федерації з художньої гімнастики: «Ще того року цей турнір називався імені Леоніда Каденюка, нажаль він пішов від нас. Ця людина надзвичайно велика і знакова для України, ми за ним сумуємо, але традицію продовжуємо».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 516 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.