Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецький регіональний центр зайнятості продовжує сприяти працевлаштування громадян
Вівторок, 22 травня 2018, 15:57
Так зараз здійснюються заходи стосовно залучення людей які перебувають на обліку у центрі до тимчасових та громадських робіт.
Протягом 2018 року вісімсот громадян Буковини, за підтримки Чернівецької обласної служби зайнятості були залучені до  громадських та тимчасових робіт.
Любов Кожолянко директор Чернівецького обласного центру зайнятості: «Серед активних заходів сприяння зайнятості громадські та тимчасові роботи займають впевнене перше місце. Адже це надзвичайно корисно і для наших безробітних, які отримують тимчасову зайнятість та засоби для існування, також зменшується навантаження і на наш фонд, і роботодавці мають можливість отримати тимчасових працівників».
Важливу роль у рамках працевлаштування громадян на громадські та тимчасові роботи відіграє співпраця регіонального центру зайнятості з місцевими ОТГ. Так зараз у Герцаївській ОТГ, четверо громадян тимчасово працевлаштовані, вони займаються благоустроєм міста.
Василь Скрипкар голова Герцаївської ОТГ: «На даний час у нас 4 чоловіка працюють у місті, є різні види робіт, саджаємо квіти, зараз вони косять біля бордюрів та доріг. Тобто є робота, і нам постійно допомагають утримувати місто».
Петро раніше працював охоронцем у місцевому  пенсійному фонді, однак потрапив під скорочення, зараз він перебуває на обліку у регіональному центрі зайнятості та працює на громадських роботах із благостурою міста Герца.
Петро: «Працював у пенсійному фонді охоронцем. Потрапив під скорочення, пішов на біржу, зараз у громадських роботах.
Це дуже добре на мою думку, можеш багато що зробити там де живеш, і не тільки».
Світлана раніше також перебувала на обліку в центрі зайнятості та працювала на роботах тимчасового характеру. а зараз змогла працевлаштуватись на постійній основі.
Світлана: «З 2005 року я стояла на біржі, працювала по благоустрою на тимчасовій основі, спочатку на пів року, інколи менше. А тепер влаштувалась на постійній основі, отримуємо нормально».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 491 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.