Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чимало газових мереж ,які знаходяться у зоні відповідальності ОСББ та ЖРЕПів, не обслуговуються належним чином
Середа, 23 травня 2018, 17:04
Про ігнорування укладення актів і договорів між міськими ОСББ та компанією Чернівцігаз щодо перевірки справності внутрішньо будинкового газового обладнання  та виникнення можливих наслідків , говорили під час прес-конференції з головою правління ПАТ “Чернівцігаз” Віктором Гордою.
Чимало газових мереж ,які знаходяться у зоні відповідальності ОСББ та ЖРЕПів ,не обслуговуються належним чином або взагалі залишені без нагляду,що може призвести до почастішання аварій.   Як зазначають у ПАТ “Чернівцігаз“ такої ситуації можна уникнути шляхом укладення відповідних договорів та актів які б дозволили газовикам обслуговувати внутрішньо будинкові газові мережі,але ОСББ та ЖРЕПи співпрацювати не квапляться.
Віктор Горда,голова правління ПАТ “Чернівцігаз”: «Ми маємо процес ігнорування як законів України так і законів здорового глузду щодо експлуатації обладнання яке може призвести до фатальних наслідків . Переважна більшість суб’єктів господарювання ОСББ, ЖРЕПИ і ЖПК взагалі не ведуть обслуговування своїх газових мереж . У нас є приклади коли об’єкти введені у експлуатації у 2009 році, жодного разу не обслуговувались ,тобто ні наша організація та інша яка має ліцензію ,не була допущена».
На території Чернівецької області зареєстровано більше 350  ОСББ з яких тільки 4 уклали угоди на обслуговування власного обладнання та підписали акти балансового розмежування.  Починаючи з 2016 року ПАТ “Чернівцігаз”  неодноразово зверталась до власників мереж та регулюючого обладнання  щодо перевірки справність обладнання,  як зазначають самі за два роки було надіслано близько 400 листів,більшість з яких  було проігноровано.
Віктор Горда,голова правління ПАТ “Чернівцігаз”: «Тому ми змушені почати роботу в літній період ,з огляду на газорегулюче обладнання яке знаходиться поза точкою балансо-розмежування і з процесом відключення від системи газопостачання у разі технічної несправності цих приладів. За аварійні ситуації які виникають на газорозподільчих мережах ,несе відповідальність наше підприємство і ми дуже добре розуміємо як газовики ,чим можуть закінчитись такі ситуації».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 243 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.