Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькому прикордонному загоні поповнення
Середа, 23 травня 2018, 17:12
20-річний солдат строкової служби Орест Чепіль з Івано-Франківщини не побоявся призову. Після отримання повістки, як розповідає сам, одразу з’явився до військового комісаріату та пройшов медогляд.  Коли юнак дізнався про можливість проходження служби у лавах прикордонників, то відразу виявив бажання потрапити саме туди,  адже хоче підвищити рівень свої моральних та фізичних якостей.
Орест Чепіль,військовослужбовець: «Ще краще підняти свій патріотичний, моральний дух, підтягнутись по багатьом аспектам та навіть по службі, адже вона теж корисна в деякій мірі і це ніколи не зашкодить. По-перше, прикордонники – це солідно. Вони завжди показують лице, тобто є лицем країни. Вони виховані, культурні, завжди підтягнуті. Це рівень армії».
Наразі до прикордонного загону прибуло 50 строковиків. Ще 150 прибудуть на службу в найближчий час. Як зазначає командування, військовослужбовці займуть базові посади та виконуватимуть завдання по всій ділянці Чернівецького прикордонного загону.
Олег Вовк,командир чернівецького прикордонного загону: «Звичайно, що це є посилення підрозділів, збільшиться щільність прикордонних нарядів і я, сподіваюся, якість охорони державного кордону. Це будуть базові посади: молодші інспектори прикордонної служби. У перспективі, військовослужбовці у котрих будуть вищі навички зможуть обійняти сержантські посади і за бажанням залишатися на контрактну службу».
На службу прибули юнаки з різних областей України. Багато хто з них хотів потрапити до прикордонної служби. Наразі молоді військовослужбовці виконують основні організаційні завдання.
Сергій Бровко,начальник-прес-служби чернівецького прикордонного загону: «Сьогодні до Чернівецького прикордонного загону прибули військовослужбовці строкової служби. Наразі вони проходять облік у кадровому підрозділі. У подальшому будуть направлені до постійного місця дислокації, де ознайомляться з ділянками кордону і вже почнуть нести службу в якості молодшого прикордонного наряду».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 229 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.