Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У минулому - вихователь в дитячому садочку, а сьогодні – лейтенант поліції
Четвер, 24 травня 2018, 15:32
Дільничний офіцер впевнена: між цими різними професіями є багато спільного. Магістр фізичного виховання Мар’яна Алексієвич упродовж восьми років працювала вихователем і фізінструктором у дитячому садку, але потім спробувала себе в іншій професії.
Мар’яна - майстер спорту з боротьби дзюдо. Вона тренувала дітей у спортивній школі і згадує, що раніше ніколи й не думала, що буде працювати в поліції.
Мар’яна Алексієвич, дільничний офіцер Сторожинецького відділу поліції: « До кожної людини слід ставитися з розумінням. Чи то дитина в дошкільному закладі, чи нетверезий правопорушник – з кожним треба вміти спілкуватися. Щоб краще зрозуміти людину, досить часто я ставлю себе на її місце».
Змінити професію їй допомогли колеги. Вони й запропонували їй спробувати себе в правоохоронних органах.
Ольга Костенюк, директор ДНЗ: «Вона активна, дисциплінована й організована, спортивна дівчина. Там, де вона була, все було організовано».
Мар’яна Алексієвич зараз працює дільничним офіцером поліції, обслуговуючи територію Великокучурівської ОТГ на Сторожинеччині.  Дізнавшись, що дівчина-дільничний є педагогом і майстром спорту з дзюдо, місцеві жителі запропонували Мар’яні тренувати їхніх дітей. Цю ідею охоче підтримало й керівництво громади.
Але навіть попри неабияку зайнятість, офіцер поліції знаходить час для творчості. Вечорами Мар’яна вишиває бісером неймовірно гарний одяг.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 396 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.