Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Стало відоме ім’я нового керівника головного управляння національної поліції області в області (ВІДЕО)
Четвер, 31 травня 2018, 20:12
Представив нового керівника головного управляння національної області Голова Нацполіції Сергій Князєв.
Він також додав, що новопризначений керівник ГУНП в області працював на посаді керівника Харківського управління одразу після звільнення регіону від бойовиків.
Сергій Князєв, Голова Нацполіції: «Очолював поліцію Харківської області, після звільнення її від сепаратистів. Буде вам тут працювати добре, тому-що особовий склад крепкий, керівництво області крепкий, журналісти будуть вас сварити, т-що попередній керівник досвідчений, але мав один недолік – рідко спілкувався з пресою».
Колишній керівник, Сергій Пілігрім, пішов у відставку, а тому на його місце було призначено Анатолія Дмитрієва. Новопризначений же керівник запевнив, що буде підтримувати зміни з реформування структури, щоби можна було покращити надання послуг населенню.
Анатолій Дмитрієв, новопризначений керівник ГУНП в області: «Чернівецька область є досить важливим краєм для нашої держави. Маємо зробити все від нас залежне, щоб розуміли, що працівник поліції – це людина, як завжди прийде на допомогу, своєчасно та якісно надасть допомогу,  Україна зробила Європейський вибір і віддано відстоює цінності європейські. Ми зобов’язані виконувати затверджену Кабміном стратегію розвитку нашого міністерства».
Анатолію Анатолійовичу Дмитрієву 49 років. Народився він  Харківській області. Здобув 4 вищі освіти за спеціальностями: інженер-електрик системи управління літальних апаратів, бухгалтерський облік і аудит, правознавство, державне управління. Розпочав свою кар’єру в правоохоронних органах 1994, з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку РУ УМВС України в Харківській області. У 2010 р. був обраний депутатом Харківської облради. І в 2014 призначений начальником Головного управління МВС України в Харківській області.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 445 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.