Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Позашкільній освіті України 100 років (ВІДЕО)
Четвер, 31 травня 2018, 20:31
З нагоди цього в Чернівцях відбувся обласний фестиваль позашкільної освіти,який зібрав представників міських та обласних гуртків різного напряму з метою популяризації науки серед дітей та юнацтва.
Ознайомити громадськість Буковини з закладами позашкільної освіти ,популяризувати їх зробивши доступнішими. Саме такою є мета  фестивалю з нагоди сторіччя  позашкільної освіти в Україні,  як переконані самі освітяни  такий вид навчання для дитини, є можливістю  реалізації її індивідуальних здібностей.   За  даними  департаменту освіти і науки області в позашкільній освіті зайнято більше 30 тис. буковинських дітей.
Оксана Палійчук,директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА: «Буває дитина не може себе реалізувати серед однокласників у школі , а тут приходячи на гурток та працюючи своїми руками ,вона отримує першу радість ,відкриття вірячи у власні сили . Керівник гуртка інколи виконує більшу роль ніж батько,мати та вчитель ,а це є профорієнтацією під час обрання життєвого шляху ,тому ми хочемо виконати цю місію і подякувати людям які щодня запалюють серця дітей».
В рамках фестивалю відбувся концерт та нагородження грамотами та подяками найкращих працівників позашкільної освіти області. Оксана Баранець є директором Міського центру  еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,який працює в місті вже п’ять років ,результати роботи були відзначені подякою від міністерства Освіти і науки України.
Оксана Баранець,   директор Міського центру  еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: «Хто працює поза школою ,той знає що головне для педагога ,це творчість. Немає значення в якому ти напрямку працюєш ,головне це творчість. Ми працюємо в позашкільний час ,для дітей щоб засіяти зерно любові до природи ,навколишнього середовища,тваринного і рослинного світу  і робимо це різноманітними методами».
Свої роботи та досягнення на фестивалі представив клуб юних техніків “Кварц”. Вихованці продемонстрували самостійно створені керовані моделі різноманітної техніки.
Віталій Яценко,клуб юних техніків “Кварц”: «Навчаємо дітей основам космонавтики ,оскільки Україна є космічною державою і в майбутньому потребує спеціалістів космічної галузі . Нажаль інженерні дисципліни не дуже популярні ,всі хочуть бути економістами, бізнесменами ,юристами. Потужність держави залежить від наукового та інженерного та промислового потенціалу. Я вважаю що природничі дисципліни є одними з головних для держави яка є самостійною і розвивається».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 373 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.