Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Містяни вийшли під стіни ратуші, щоб висловити власне обурення роботою депутатів Чернівецької міської ради (ВІДЕО)
Четвер, 31 травня 2018, 20:37
Сьогодні, в день проведення сесії міської ради, містяни вийшли під стіни ратуші, щоб висловити власне обурення роботою депутатів Чернівецької міської ради. Чернівчани говорять, що опозиційні фракції працюють у підтримку власних бізнес цілей, а не в інтересах громади і в сесійній залі більше політики та бардаку, ніж конструктивної роботи.
Майже сто чернівчан зібрались під стінами Чернівецької міської ради, щоб висловити обурення роботою місцевих депутатів. Кандидат філологічних наук та викладач Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Андрій Гречанюк каже, що депутатський корпус міської ради працює деструктивно.
Андрій Гречанюк викладач ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Як такої роботи міської ради немає, для міста за три роки не зроблено нічого. Всі ті декларації з якими депутати йшли на вибори, про місто та його розвиток, абсолютно жодного результату. Нуль».
Також Андрій Гречанюк, говорить що опозиція яка існує у Чернівецькій міській раді, діє на власну користь і не відстоює інтереси громади.
Андрій Гречанюк викладач ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Опозиція яка базується на фінансових інтересах та бізнесовому лобі, це не опозиція, це просто збірка бізнесменів які намагаються проштовхувати свої справи та вибивати преференції для цього. От і все».
Долучився до мітингу і депутат Верховної Ради України Максим Бурбак, який дав оцінку роботі Чернівецької міської ради, та прокоментував можливість зняття з посади мера Олексія Каспрука.
Максим Бурбак народний депутат: « Зграя Фірташа й Продана які хочуть підмінити під себе місцеве самоврядування своїм шкурняком, порішати хто буде мером. Він ж учора сказав, якщо депутати виберуть його мером, то я буду виконувати обов’язки. Мера обирає громада, тут вийшли не за Каспрука, ми вийшли за демократію та демократичні цінності. Громада обирає свого голову, а все інше вирішують ці покидьки у цьому залі. Так не буде. Вони звикли так раніше при Януковичу, але повернення тих часів у Чернівцях не буде. Це я вам говорю».
Василь Продан секретар Чернівецької міської ради: «Коли були вибори то десятки тисяч чернівчан проголосували за мера, так само десятки тисяч проголосували за депутатів. Звичайно з цих тисяч сюди прийшло двісті, які мають таку позицію, їх закликав міський голова. По суті ми бачимо багато представників «народного фронту». Вони й далі хочуть керувати у місті та області. Таке бажання їхньої політичної сили».
Опісля мітингуючі пройшли до сесійної зали Чернівецької міської ради, у якій розпочалось чергове сесійне засідання, на яке було винесене питання про дострокове припиненнч повноважень чернівецького міського голови.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 349 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.