Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сесія міської ради розпочалася не одразу – з п’ятої спроби (ВІДЕО)
Четвер, 31 травня 2018, 20:48
Спершу у  залі було більше активістів, а ніж депутатів. А появу деяких обранців, мітингувальники зустрічали з викликами «Ганьба».
Олекій Каспрук – міський голова: «21, там Василь Сафронович ніяк не наважується зайти в сесійну залу може хтось його покличе, якраз одного не вистачає для кворуму».
Йде Продан та Михайлішин під виклики «Ганьба».
Опісля того як депутати зібрались,  почали вносити пропозиції до порядку денного. В якому питання про дострокове припинення повноважень міського голови було другим.  Депутат Василь Максимюк заявив, що цей проект рішення є незрозумілим, а його автор  - секретар Василь Продан, не підкріпив за ним жодних письмових юридичних аргументів. Надав лише тільки усні пояснення.
Василь Максимюк – депутат Чернівецької міської ради: «Я хочу сказати які це аргументи були усно нам доведені, міський голова не надає слово депутату, міський голова не ставить на голосування пропозицію депутата , якщо вбачає що на це порушення законів Конституції та регламенту  роботи Чернівецької міської ради , міського голову десь затримують в тому що затримали працівників за корупцію . Але на моє переконання це не вина міського голови , сьогодні корупціонерів ловлять по всій Україні».
Тому Василь Максимюк запропонував депутатському корпусу взагалі виключити 2 питання про відсторонення Олексія Каспрука з розгляду.
Василь Максимюк – депутат Чернівецької міської ради: «Виключити з порядку денного сьогоднішньої сесії і більше до нього не повертатися».
За цю пропозицію депутати голосувати не квапились, напруга на сесії зростала, адже активісти, які прийшли підтримати мера,  також наполягали на тому щоб це питання виключити взагалі. Натомість  обранці почали сперечатися  з приводу «протягування шкурняків» , відстоювати свої особисті інтереси та згадувати «хто кому винен і що колись сказав».
Василь Максимюк – депутат Чернівецької міської ради: «Вже кажу».
Василь Продан – секретар: «Вже кажіть».
Василь Максимюк – депутат Чернівецької міської ради: «Вам по 28 червня, де ви являєтеся власником, особисто ви, не депутат вашої фракції Чесанов , особисто ви. Ви захватили землю у сусіднього підприємства, але на превеликий жаль це персональний ваш конфлікт. У вас по ринку «Зеленому» не доплачені кошти, так само за оренду землі, де ви використовуєте як комерцію , а земля під сінокосіння. І таких прикладів я вам наведу під 60».
Василь Продан – секретар: «Ви кажете що на мене оформлено особисто – це брехня. А ось у когось в парку «Жовтневому є ресторан «Синій Папуга».
Василь Максимюк – депутат Чернівецької міської ради: «Беремо на перевірку».
Зрештою, за 14 голосів проект-рішення про припинення повноважень міського голови виключили з порядку денного. Опісля, слово взяли чернівчани, які виступили з трибуни, давши оцінку роботі депутатського корпусу та меру.
Остап Савчук - голова правління Чернівецького обласного товариства «Просвіта» : «Ви вимагаєте відставки мера, а ми вимагаємо відставки депутатського корпусу як недієздатного, деструктивного органу , який заважає в розбудові міста і не сприяє об’єднанню громадян».
Від усіх учасників бойових дій виступив представник громадського об’єднання «Добротворець» , викладач ЧНУ - Андрій Гречанюк. Заявив, що відставку мера не підтримує. Проблему бачить в роботі депутатського корпусу загалом.
Андрій Гречанюк – представник ГО «Добротворець» : «Це значить що апарат міської ради, депутатський корпус Чернівців хворий , якщо громадяни приходять контролювати вашу роботу. Коли організм хворий, то його потрібно лікувати. До вас вкотре звертаються починайте працювати , досить цих ваших розборок, вони нікого не цікавлять. Уже почніть для міста щось робити. Організм треба лікувати, якщо він не лікується, то знаєте що з ним трапляється? Він вмирає і ви доводите до того що місто вмирає».
Олег Демченко - голова ГО «Чорнобильці Буковини» : «Депутатський мандат это не индульгенция вседозволенности , а всього лише тимчасовий виданий вам кредит довіри громадянами міста і цей кредит вже майже вичерпався. Ми в останній раз закликаємо вас змініть формат спілкування в сесійній залі і приступіть нарешті до плідної співпраці на славу нашого міста».
А на пряме запитання активіста до секретаря, чи остаточно проект-рішення про припинення повноважень  мера знято з розгляду порядку денного , Василь Продан відповів,  що буде виносити це рішення на червневу сесію.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 387 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.