Погода в Черновцах
 
Від тепер у Чернівецькому ботанічному саду можна буде послухати лекцію про рослинне та тваринне надбання Буковини (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 червня 2018, 17:00
Від тепер у Чернівецькому ботанічному саду окрім екскурсії, можна буде ще й послухати лекцію про рослинне та тваринне надбання Буковини, а опісля отримати сертифікат. Це стало можливим завдяки Еколого-просвітницькому центру збереження біорізноманіття, який від сьогодні офіційно відкритий.
Чернівецький ботанічний сад в рік відвідують понад 30 тисяч людей, відтепер вони матимуть змогу стати ще ближчими до природи – познайомитись з усім біорізноманіттям Чернівецької області. У еколого –просвітницькому центрі зібраний гербарій як сучасний, так і  за австрійського періоду, є  інтерактивна дошка, де відвідувачам покажуть різноманітні досліди та лікарські рослини.
Михайло Марченко – професор, директор інституту біології, хімії і біоресурсів: «Це буде просвітницька робота і дітей і дорослих через екскурсії в ботанічному саду , а потім через півгодинне роз’яснення в центрі про ці справи. Таким чином ми пропустимо багато дітей через центр , будемо рахувати половину області і це дасть результат – свідоме з розумінням відношення до збереження біорізноманіття, бо інакше не буде життя».
Еколого-просвітницький центр – є 4 у Чернівецькій області, відкрили його на базі університету імені Ю. Федьковича за кошти обласного бюджету вартістю 100 тисяч гривень.
Олександр Фищук – губернатор: «Цей ботанічний сад сьогодні буде слугувати як і для науки, так і для просвіти. Ми з вами є частинка природи, ми в свій час десь теж порушуємо цей баланс. Треба це розуміти , що чим більше ми його порушуємо , тим більше шкоди завдаємо екології».
А усім хто прослухає лекцію  у Центрі - видаватимуть сертифікат.
Микола Білоконь – нач. Управління екології та природніх ресурсів Чернівецької ОДА: «Буде журнал строгої звітності, і буде дійсно він буде давати таку змогу дітям у школі показати, що ми дійсно були тут, вчителям.  Я думаю що це дійсно гарна ідея, буде підтягувати нас до дбайливого ставлення до природи».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1463 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.