Погода в Черновцах
 
Представники громадських організацій міста обурені діяльністю депутатського корпусу (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 06 червня 2018, 16:58
Тому радять їм сісти за стіл переговорів, в іншому ж випадку розпустити міську раду, адже із-за неконструктивної роботи на сесіях страждають чернівчани, а розгляд надважливих питань для міста переноситься в «довгий ящик». Активісти кажуть, до відвертої дискусії запросили як голів усіх фракцій, так і секретаря та мера. Однак жоден з них не з’явився на заявлену прес- конференцію.  
В зв’язку з перебігом останньої бурхливої сесії міської ради 31 травня та загалом діяльності депутатського корпусу за останні роки, представники громадських організацій дали оцінку ситуації що склалась. Представник об’єднання «Просвіта» Марія Пелех, збентежена роботою секретаря ради Василя Продана.
Марія Пелех – секретар Чернівецького обл. об’єднання «Просвіта» : «Якщо він секретар, то він мав би бути першою опорою та допомогою мера. Цього ми не бачимо , в його функції входить тільки заперечувати меру і його підтримує більшість депутатів, які з ним у зговорі».
Ігор Баб’юк – заст.голови ГО «Комітет виборців» : «Я спостерігаю вже декілька сесій за тим, що відбувається в залі, я бачу просто персональні образи , які йдуть як збоку міського голови, так і з боку депутатів. Просто персональні образи, там не має професійних підходів і так далі».
Ігор Баб’юк продовжує, у міській раді дві гілки влади зійшлись у політичний клінч , це призвело до того що місто втратило лідируючи місця по комфортності . Як наслідок, це протистояння може посилюватись, або ж депутатський корпус висловить недовіру міському голові. Тому вихід бачить тільки один –це сідати за  стіл переговорів.
Ігор Баб’юк – заст.голови ГО «Комітет виборців» : «Якщо вони персонально не можуть сприймати один одного,  хай вони беруть посередників або медіаторів, як зараз дуже модно говорити, тобто тих людей, які вміють проводити переговори. І вони додумаються до того щоб приймати якісь спільні рішення , вони можуть об’єднуватись навколо тих рішень по яких немає принаймні суперечок».
Валерій Бордіян – член громадської ради при Виконкомі міськради: «Открыто, гласно при общественности договариваться искать те вопросы которые сближают, которые на первых порах можно решить на благо города . Вот этот формат я думаю что он приемлем, потому что терпеть такую ситуацию невозможно».
Якщо в такому форматі діалогу конфлікт не вирішиться , активісти наполягатимуть на перевиборах.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1498 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.