Погода в Черновцах
 
Чернівецькі студенти оздобили алеї у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, віршами культових українських поетів PDF Друк e-mail
Четвер, 07 червня 2018, 16:27
Дана акція відбувається вже вдруге, а організатори планують зробити її традиційною.
У рамках першого творчого проекту «Паркові алеї у віршах», юні буковинці написали фарбою на доріжках парку імені Тараса Шевченка, 6 віршів видатних українських поетів. Серед яких Сидір Воробкевич, Ліна Костенко, Віталій Колодій та інші. А цього річ, до них прибавились два вірші сучасних буковинських поетес Христини Венгринюк та Людмили Каленчук.  Основна мета проекту це популяризація поезії серед молодого покоління міста.
Людмила Кольцова художній керівник парку культури й відпочинку імені Тараса Шевченка: «Наша мета популяризація української поезії, у подальшому ми будемо брати вірші з однією тематикою, поки ми не знаємо коли повторимо, можливо це буде осінь, адже нам легше працювати коли є студенти. До заходу активно залучаються студенти художнього училища номер 5, та учні художніх шкіл».
Долучилась до інсталяції віршів студентка  політехнічного коледжу Карина Костащук. Вона зазначає, що поезія дуже важлива для розвитку особистості,  а твори класиків української літератури є актуальними і у теперішній час.
Карина Костащук студентка: «Потрібно писати вірші, це дійство що відбувається це дуже добре, адже кожна людина яка буде проходити повз буде читати їх та насолоджуватись цією поезією. Вірші написали достойні поети, яких ми читаємо змалечку, на даний момент це потрібно щоб розвиватися, читаючі різні поезії».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 244 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.