Погода в Черновцах
 
Для одних порятунок від спеки, для інших – споруда, яка псує архітектуру міста PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 червня 2018, 15:51
Нещодавно мережу Інтернет  сколихнуло ряд скарг та невдоволень з приводу розміщення на площі Театральній лотка з морозивом.
Ось так виглядає лоток з морозивом, який розташований на кутку площі Театральної  вже понад 2 тижні. Продавчиня Марія каже, він нікому не заважає, попит на продукцію є, адже тут постійно проходять люди.
Марія – продавець: «Я тут стажуюсь, сьогодні перший день якраз, тут сама, поки що дуже важко. «Чи є від ранку попит на морозиво?»  Так, було 5-6 людей, брали по 1, по 2».
Думки чернівчан з приводу прийнятності цієї споруди – розділились.
«Не можу вам сказати чи подобається. От захотіла морозиво смачне прийшла поїла. Я думаю що не псує, може бути».
Це не тільки міська інтелігенція це розуміє, це розуміє і молодь і багато людей. Це ж один з центрів туризму, яким ми дуже пишаємось і хочемо показати які Чернівці і о ось це нарешті. Це дійсно жах, в місті знаєте що найбільше турбує не те що вона тут стоїть, а те що дозволили тут поставити. Це треба подумати про це».
Нормально, если бы еще продавали кофе для таксистов, то что надо было бы. Оно не портит , если бы все МАФы забрали, то да, а так пускай стоит».
В нашій державі прийнятне все. «А ваша думка?» Така і моя думка , у нашій державі робить все що завгодно і це теж може бути прийнятне. Не має ніякого значення чого я хочу, це залежить від того хто хоче там «зверху».
У Департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради пояснюють, рішенням виконавчого комітету  у 2016 році був затверджений перелік та схеми місць розміщення пересувних тимчасових споруд саме з морозивом.
Наталія Патрабой – головний спец. служби кадастру управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: «3 роки поспіль проводився конкурс на морозиво, але тільки цього річ були звернення на площу Театральну, яка є в цьому переліку. В 2016 році було три звернення на це місце  , але жоден з підприємців не уклав договір – відмовився від користуванням даним місцем».
Надання в оренду певної ділянки відбувається на конкурсній основі. Цього ж року з трьох заявників , переміг 1 підприємець , адже запропонував найвищу плату за користування та його споруда найкраще відповідала положенню і  заявленим габаритам до 4 квадратних метрів.
Наталія Патрабой – головний спец. служби кадастру управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: «Законних підстав відмовити комісії у нас не було, на скільки вписується воно в архітектуру це моя суб’єктивна може бути думка, але ми ж маємо діяти в межах Законодавства. З 25 травня по 15 жовтня включно. «Яка вартість?» 144 календарних дні , оплата за цей період 6 495 гривень 32 копійки».
Наталія Патрабой додає, згідно положень, ось така пересувна тимчасова споруда з продажу морозива може бути розміщена тільки одна на Театральній площі. А вже наступного року  між підприємцями відбудеться новий конкурс на оренду того чи іншого місця.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 731 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.