Погода в Черновцах
 
В понеділок Чернівцями пройшла негода PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2018, 13:43
Деякі райони міста майже не відчули її, інші ж стали свідками не лише зливи, але й граду, який побив городину, вітер повалив дерева, сильний дощ став причиною затоплення багатоквартирного будинку на вулиці Хотинській.
Це вулиця Хотинська, град понівечив городину, дощ затопив будинки. А це одна з багатоповерхівок, яка знаходиться також на Хотинській. Тут ввечері вода лилась з 9го і до 1го поверху.
Мешканці розповідають, що вперше в них така проблема виникла 3 тижні тому, в понеділок же вони знову потрапили під дощ у своєму ж під’їзді.
Мар’яна,мешканка будинку: «Я зробила ремонт, щоб дитину мала кудись привезти. А тепер куди привезти? Стіни всі заляпані, ламінат уже здувся, гроші вбухані і що робити?»
Потік води затопив квартири кількох поверхів, лилася вона і в шахті електрощитової.  
Світлана, мешканка будинку: «Вода вирвала коліно, яке на трубі. Ця вода фонтаном з 9го і по перший поверх, як водоспад. А найстрашніше було, коли вода потекла щитками електричними, коли вони почали диміти».
Мар’яна,мешканка будинку: «На даху є водовідвідна труба, якщо дощ, вся вода збирається і тече вниз по тій трубі. Як пішла вода, як із фонтана і пішло все в квартиру, вони пробували ще раз і воно ще гірше. Ми написала заяви і ніякої відповіді».
Світлана, мешканка будинку: «Тут проблемі зі ЖРЕПом така, ми звертались до начальника, а нам сказали, що це ніби наша проблема».
Ну і ми вирішили завітати до керівника підприємства Садгора сервіс, яке й обслуговує будинок 45-В по вулиці Хотинській. Запитуємо чи є керівник:
«Керівник був на місці».
Йдемо в приймальню, в одному кабінеті порожньо, а в іншому ми зустрічаємо людину, з яким кілька місяців тому спілкувались як з керівником цієї установи, отже:
І як виявилось не тільки ми шукали керівництво цієї установи:
Якщо ж керівник підприємства «Садгора сервіс» висловить бажання дати нам притомну відповідь, щодо проблемного будинку, мешканці якого потерпають від підтоплень, ми надамо йому таку можливість.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1093 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.