Погода в Черновцах
 
Чернівецький театр готується до прем’єри PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2018, 14:24
Вже цими вихідними чернівчани зможуть побачити виставу за мотивами п’єси відомого румунського драматурга  Михаїла Себастьяна «Зірка без імені».  Історія кохання, стосунків між людьми та високих моральних цінностей – це те що проходить крізь призму сюжетної лінії твору і те, завдяки чому матеріал є актуальним до нині, хоч написаний автором у 40вих роках минулого сторіччя.
П’єса «Зірка без імені» була поставлена у театрах практично у всьому світі, а у 80 роках за часів радянської влади за мотивами історії був знятий фільм «Безіменна зірка».  Режисер постановник Чернівецького театру Людмила Скрипка зазначає фільм абсолютно різниться з тим, що було написано самим автором, адже кожен режисер має право на свій погляд.  
Людмила Скрипка – режисер-постановник: «Настільки цікаво виписані образи, обставини і головне , які моральні цінності піднімає автор , це на жаль, і 40ві роки актуально  і , на жаль,  через так багато років ми звертаємось до теми порядності, любові, стосунків між людьми, стосунків між чоловіком і жінкою, а головне як в наш час вижити неординарній людині».
За сюжетом в одне невелике румунське містечко приїжджає гарна, вередлива пані , яка занурюються у буденне життя жителів, яке їй зовсім не знайоме та дивне. Водночас вона сама починає змінюватись та навіть встигає закохатись. Вперше до постановки хореографічних номерів вистави запросили балетмейстра з Болгарії Яніцу Шопову.
Яніца Шопова – балетмейстер (Болгарія) : «Я сейчас чувствую себя здесь как дома, я могу сказать что меня все хорошо понимают мой плохой русский. Как для пьесы я очень много чувствую этот тему для «Звезды». Как звезды поменяют или не поменяют свой путь – это для меня такая философия, в жизни я думаю об этом много».
Прем’єра вистави «Зірка без імені» відбудеться у театрі 16, 17 та 24 червня.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 321 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.