Погода в Черновцах
 
До Чернівців завітав мер Львова та голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“» Андрій Садовий (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 13 червня 2018, 17:48
Для чого політик приїхав на Буковину і яка його думка, щодо політичного клімату в міській раді та чи підтримує думки, щодо зняття з посади Олексія Каспрука.
Андрій Садовий в Чернівці приїхав щоби поділиться досвідом, обговорить проблеми міста, перспективи та можливості в рамках плат UrbanTalks.
Андрій Садовий, голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“»: «Це є така цікава ініціатива, яку ми маємо з багатьма містами України».
Пан Садовий зустрівся з депутатами міської ради, а також і з міським головою і ось про що говорили:
Андрій Садовий, голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“»: «Говорили про здоровий глузд, про порозуміння і готовий максимально допомогти порозумітись, оскільки бачу, що є проблемні питання між депутатами та місцевою владою».
Також зачепили й тему зняття чинного міського голови з посади.
Андрій Садовий, голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“»: «Я категоричний противний, оскільки Ви маєте законно обраного голову та депутатів. У мене були непрості відносини з депутатами минулої каденції, це був складний період, але нікому в думки не приходило когось відправляти у відставку».
Андрій Садовий сказав, що наше місто має перспективи, адже є одним із найгарнішим в Україні.
Андрій Садовий, голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“»: «Місто, яке має надзвичайно великий потенціал, місто, яке потребує великої любові і дуже багато часу і дуже великих інвестицій, адже старі міста потребують особливої уваги. Любити потрібно і грошима у тому числі».
А для цього не варто нехтувати європейськими коштами.
Андрій Садовий, голова політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“»: «Я переконував колег депутатів активніше працювати з ЄБРР, оскільки  можна отримувати гранти, це мінімізує корупцію і участь в тендерах беруть зазвичай західні компанії і технагляд здійснюють міжнародні консалтингові компанії».
До речі, саме за європейські кошти у Львові вже зовсім скоро розпочнуть будівництво сміттєпереробного заводу за 35 мільйонів євро.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 470 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.