Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
11 червня виповнився рік з початку запровадження безвізового режиму для українців
Понеділок, 18 червня 2018, 15:38
За цей час у  Чернівецькій області було оформлено понад 170 тисяч закордонних паспортів. Однак при цьому, 10 % громадян, а це  17 тисяч буковинців ще досі не забрали виготовлений паспорт. Наразі, з початком відпускної компанії ажіотажу у міграційній службі з виготовлення документу не простежується.
Чернівчанка Лариса має родичів у Польщі та Румунії, для того аби вільно подорожувати  вирішила зробити закордонний біометричний паспорт.
Лариса Симонова – чернівчанка: «Перший крок , сьогодні зранку прийшли сюди, інспектор допоміг взяти талончик на дану годину. Наприклад, на 15.30 от на сьогодні , чоловік проплатив тут у касира. Я зараз маю заходити, бо викликають ,  в принципі дуже зручно і я так думаю що немає ажіотажу такого, щоб було багато напливу».
В Управлінні державної міграційної служби розповідають, окрім живої черги, зручною є система електронної черги, її превагами  користуються переважно ті,  хто мешкає у місті. Тому часом так просто зайти на сайт і зареєструватись на конкретну дату для подачі документів на паспорт  саме у Чернівцях буває не легко.  
Марина Мартинюк -  головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС у Чернівецькій обл. : «Вам доведеться чекати 12 години ночі, коли сервіс перевантажується з ‘являються вільні місця. І тільки тоді можна зареєструватися на 14 днів на перед».
А в районах ситуація інакша.
Марина Мартинюк -  головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС у Чернівецькій обл. : «Переважно люди приходять, ї отримують послугу в порядку живої черги. Можливо не у всіх по селам є інтернет, можливо ще не всі роз пробували наскільки це зручно і комфортно. Коли ти приходиш чітко на ту хвилину та годину на яку тобі призначено , тебе обов’язково приймуть, гарантовано. Головне твоє завдання не запізнитися і бути під кабінетом вчасно з повним пакетом документів».
А це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, за наявності паспорт закордонний і квитанція про оплату. На початку року на підприємстві поліграф-комбінат  Україна  була запроваджена 2 лінія персоналізації, тобто виробничі потужності з виготовлення документів збільшились.  Від так термінову біометрику можна отримати за три тижні, а не термінову за 2,5 місяці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 332 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.