Погода в Черновцах
 
Державні службовці, історики та науковці зібралися разом під час семінару на тему Історії та розвитку державної служби України PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 червня 2018, 14:09
Даний захід відбувається з нагоди 100-ї річниці появи держслужбовців на теренах України.
Конференція відбувається з нагоди сотої річниці від початку формування на теренах України, національної системи державної служби. Основна мета заходу це обговорення проблем системи державної служби.
Галина Яценюк доцент кафедри історії України ЧНУ: «Тому що, якщо людина працює в цій сфері – їй легше буде зорієнтувати своїх підлеглих і легше буде розібратися в тих чи інших проблемах.  Тому що не завжди активні громадські діячі можуть приймати правильні рішення, які стосуються економіки та соціальної політики, освіти чи науки. Людина має пройти декілька щаблів в своїй сфері для того, щоб зайняти якусь керівну посаду».
Під час наукового практичного семінару обговорювали історичний досвід створення органів влади в Україні. Цей досвід можна використовувати вже сьогодні при реформуванні державної служби у відповідності до тих вимог, які нам висуває Європейська інтеграція - необхідність демократичного суспільства з достатньо високим рівнем прав та свободи наших громадян- говорить історик Сергій Гакман .
Сергій Гакман історик: «Перш за все потрібно змінити ставлення громадян до держслужби і в відповідності до цього безумовно має бути більший вплив інститутів громадянського суспільства на владу. З одного боку, для того щоб контролювати влади, з іншого – щоб влада внаслідок цього стала більш прозорою, і врешті решт для того щоб владі навчитися владі разом з інститутом громадянського суспільства вирішувати серйозні соціально-економічні проблеми, як регіону так і конкретних населених пунктів».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 489 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.