Погода в Черновцах
 
Тиждень дому небайдужі чернівчани прибирали береги річки Прут від сміття, а пізніше екологічна акція переросла у наступну – по допомозі людям похилого віку (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 18:17
В наслідок очистки природної зони, волонтерам вдалось здати зібране на переробку, а на вилучені кошти придбати солодкі подарунки для підопічних, які проживають у Геріатричному пансіонаті.
Ось так активісти, спортсмени, студенти і не байдужі чернівчани долучились до  прибирання берегів річки Прут. Таку екологічну акцію організували представники  ГО «Країна гідності і правди». В результаті вдалось не тільки очистити територію від сміття, а ще розсортувати його, розділивши на метал, скло, мукалатуру та пластик. А на вилучені кошти придбати невеличкі  гостинці для людей похилого віку.
Олександр Погодін – активіст: «Перший раз ми привозили сюди каляску для людей, які не можуть рухатись самостійно. Потім привозили засоби гігієни з Німеччини, також різні медикаменти для людей похилого віку. І в цей раз ми вирішили, ті кошти які ми вилучили саме з сміття які ми перебрали на Пруті привезти сюди і зробити свято для людей – пригостити їх. І самий головний акцент на чому був, що сьогодні в обід дітки спекли пиріг саме для дідусів та бабусь».
У геріатричному пансіонаті мешкає близько 150 підопічних. Кожен з них тут за різних обставин – хтось залишився без домівки,  у когось немає родичів. Про те, що життя продовжується і надалі дарує сюрпризи доводять Юрій та Олена, пара 2 тижні тому створила сім’ю.
Олена Косован –підопічна: «Він тут лежав в цьому пансіонаті, а я приїхала. І так ми познайомились дружили десь місяців 5, а потім вирішили одружитися».
Юрій Бульба - підопічний: «Мали майже однакову професію. Вона працювала на спорідненому для мене підприємстві «Кварц» , я робив на вимірювачі . В порядку спілкування відчули щось взаємне, а потім це розвинули».
Побрались у РАГСІ на Кобилянській, а святкували тут у пансіонаті.
Олена Косован – підопічна: «Прийшли мене поздоровити, друзі волонтери, рідні, гарно вийшло».
Кажуть, для них прихід молоді та активістів до пансіонату завжди в радість, адже це можливість поспілкуватись з новими людьми.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 569 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.