Погода в Черновцах
 
Державній службі України 100 виповнилось років PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 15:13
День державної служби відзначається 23 червня починаючи з 2003 року у День державної служби Організації об’єднаних націй. В Чернівцях сторіччя відзначили держслужбовці працівники головного управління статистики області.
Ірина Арделян є державним  службовцем ,здобувши освіту економіста жінка влаштувалась в управління статистики де пропрацювала 28 років. Як зізнається сама тоді і подумати не могла що стане працівником державної служби.
Ірина Арделян,заступниця начальниці головного управління статистики в Чернівецькій області: «Я займаюсь наукою статистикою і про те що я державний службовець,пам’ятаю постійно ,адже в мене є певні обов’язки ,вимоги до поведінки,статусу є етика державного службовця і ми безумовно усім колективом притримуємось і розуміємо що це дуже важливо».
Згідно статистичних даних в Чернівецькій області працює близько 5 тис. державних службовців,які склали присягу держслужбовця, яка вперше була прийнята за часів Гетьмана Павла Скоропадського  у 1918 році. Саме тоді 100 років тому з’явився статут державних службовців який покладав на певних осіб виконання функцій держави.   
Тетяна Сарчинська,начальниця Головного управління статистики в Чернівецькій області: «Дехто державних службовців прирівнює і називає чиновниками . В моєму розумінні чиновники це люди які дійсно формально підходять до виконання своїх службових обов’язків ,холодно та без відчуття гідності ,тому ми намагаємось переламати ці стереотипи і все ж підняти авторитет державної служби ,роблячи це на своїх робочих місцях».
З нагоди свята  грамотами було  відзначено найкращих державних службовців ,працівників головного управління статистики в Чернівецькій області.  
Також з нагоди сторіччя працівники управління статистики створили музей-бібліотеку .
Ірина Арделян,заступниця начальниці головного управління статистики в Чернівецькій області: «В цьому році ми вирішили ,що ми сучасні, ми розвиваємось і тому поєднали музей і бібліотеку для того щоб наші користувачі змогли доторкнутись до нашого минулого».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1920 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.