Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Цьогоріч футбольному клубу «Буковина» виповнюється 60 років
Понеділок, 25 червня 2018, 15:22
Зараз головний клуб Чернівецької області переживає не найкращі часи, перебуваючи у другій лізі Чемпіонату України з футболу.
Футбольний клуб «Буковина», заснований у 1958 році у Чернівцях, спочатку команда носила назву «Авангард». За часів незалежності  «Буковина» двічі ставала переможцем другої ліги чемпіонату України у 2000 та 2010 роках.
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Мало футбольних клубів можуть похизуватись таким ювілеєм, переважно клуби з’являються, зникають, відбуваються перейменування. Ми існуємо 60 років безперервно, і внесли свій внесок у футбол український. Ми плануємо відзначити цю дату на загальноміському та обласному рівні».
Зараз гравці готуються до наступного сезону, однак генеральний директор клубу Ігор Наболотний говорить, що концепція розвитку команди через залучення місцевих гравців не дає належних результатів а інколи навпаки гальмує розвиток «Буковини».
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Два роки тому назад чи півтора, казав що команда буде будуватись на місцевих гравцях, але я не думав що так буде важко, чи це ментальність у них така але дуже важко працювати з нашими футболістами. У них дуже великі і фінансові вимоги і самооцінка».
Зараз клуб існує без інвестування, «Буковина» функціонує тільки за рахунок коштів з місцевих бюджетів, Ігор Наболотний каже, що виділених коштів вистачить тільки до кінця 2018 року.
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Ми завжди у пошуку інвесторів, на жаль ситуація така що бізнес області ігнорує «Буковину», ми живемо за виключно бюджетні кошти, от область пообіцяла виділити. Якщо поможуть то ми в принципі дограємо нормально».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 758 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.