Погода в Черновцах
 
Мешканці двох будинків на вулиці Заводській, а саме 56 К та 57 з, залишились без газопостачання (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 липня 2018, 19:56
Мешканці двох будинків на вулиці Заводській, а саме 56 К та 57 з, залишились без газопостачання, причиною тому є аварійний стан газоредукувального пункту, який повинен стабілізувати тиск при його відведенні з трубопроводу до осель містян.
Газоредукувальний пункт на вулиці заводській, який забезпечує постачання газу до будинків номер 56 к та 57 з, знаходиться у аварійному стані, представники ПАТ «Чернівцігаз», неодноразово надсилали листи місцевим жителям, аби вони звернулись у ОСББ, для вирішення даної ситуації, адже даний пункт не знаходиться на балансі у підприємства «Чернівцігаз».
Вікторія Голодняк прес-секретар ПАТ «Чернівцігаз» : «Спочатку ми обстежили його, виявили значну кількість порушень і припинили його експлуатацію, потрібно було укласти акт балансового розмежування, ми неодноразово говорили про цю проблему, і тільки після цього керівникам ОСББ  потрібно укласти договір на обслуговування даного об’єкту».
За словами прес-секретаря ПАТ «Чернівцігаз», аварійний стан газоредукувального пункту може призвести до катастрофічних наслідків, таких як вибух газу.
Вікторія Голодняк прес-секретар ПАТ «Чернівцігаз» : «І що газ подаватись за таких умов не може, це у першу чергу небезпечно для споживачів, це може призвести до руйнації будинку, до вибуху, ми цього не хочемо і мешканці еж. Тому сьогодні ми провели відключення і у четвер був відправлений лист, що саме сьогодні буде проводитись це відключення».
Мешканці не в захват від припинення водопостачання, однак говорять що відповідні листи отримували, і будуть очікувати на вирішення ситуації.
Віталій Гіль залишився без сніданку: «Не знаю, я тільки приїхав і бачу газу нема, їсти нема як приготувати і це дуже погано. Звичайно не задоволений але я тільки приїхав і будемо вирішувати це питання».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 562 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.