Погода в Черновцах
 
Протягом тижня мешканці будинку по вулиці Південно- Кільцева 21 страждають від смороду та антисанітарії PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 липня 2018, 15:53
Протягом тижня мешканці будинку по вулиці Південно- Кільцева 21 страждають від смороду та антисанітарії через підтоплення підвалу фекаліями та стічними водами. Через несправність каналізаційних мереж.
Віталій мешкає в будинку № 21 на вулиці Південно-Кільцевій, він розповідає що вже протягом тижня, через несправність каналізаційних мереж, підвал їхнього дому затоплений стічними водами та фекаліями, неприємний запах та антисанітарія розповсюдилась по всіх поверхах будинку.
Віталій Демидюк місцевий мешканець: «Коли пройшло два тижні і навколо почали залітати мухи, дихати неможливо, вікно неможливо відкрити, ні провітрити, нічого. Тому що в будинку на той час було вже по коліна цього всього і ми вже у відчаї».
Мешканці будинку звернулись до підприємства яке обслуговує їх будинок, а саме ПП «Санітарія», де за словами
Віталія Демидюка, їм відповіли, що дану проблему можна вирішити тільки за додаткову оплату, що обурило мешканців, які й так оплачують  квартплату.
Віталій Демидюк місцевий мешканець: «У нашому ЖРЕПі, коли ми мали з ними роботу, то вони кажуть що якщо ми скинемось то вони все зроблять. Тобто наші гроші які ми платимо вони витрачати не хочуть, а якщо ми скинемось то вони все зроблять».
Однак директор приватного підприємства «Санітарія» Віталій Якубенко, зазначає, що місце де сталась аварія закріплене за КП «Водоканал», тому ремонті роботи повинні проводити комунальники.
Віталій Якубенко ,директор «Санітарії» : «Від мешканців даного будинку поступила заява до нас у «Санітарію» , що забита каналізація у підвалі . Була направлена бригада сантехніків, які прийшли,  обстежили та виявили, що забита дворова тераса. Дана заявка і дані роботи  відноситься до водоканалу і дану заявку ми передали у водоканал тобто передали і в адрес 080 і у звичайно водоканал».
В свою чергу керівництво КП «Водоканал», звітує, що заяву на усунення аварійності  вони прийняли та роботи на даній ділянці ведуться.
Анатолій Чабан,  начальник  КП "Чернівціводоканал": «Починаючи з 7-го числа ми проводили там роботу, 9-го  числа роботи закінчені, мережі прочищені і вода з даного будинку пішла.
На сьогоднішній день питання по Південно-Кільцевій 21,я  вважаю що воно знято, але в мене параленьно виклик на 17-18, ми зараз працюємо ,постараємось щоб максимально  її почистити і розібратись в чому проблема ,чому такі засмічення йдуть і що їх спричинило».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 586 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.