Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Звіт начальника служби у справах дітей
Вівторок, 17 липня 2018, 17:29
Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування прозвітувала в стінах Чернівецької ОДА начальник служби у справах дітей області.
Згідно з статистикою в Чернівецькій області 1011 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває на обліку служб у справах дітей. Як розповідає  Матвієва Юлія Іванівна, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації. Станом на 1 липня 2018 року середньообласний відсоток влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання становить 95%,
Юлія Матвієва, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації: «Якщо брати так само влаштування дітей, які набули щойно, тобто протягом 2018 року статус дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування, то із 50 дітей, які набули статус в цьому році, 42 дитини влаштовано до сімейних форм виховання, тобто це понад 80%, і навіть і з тих 7 дітей, які влаштовані до закладів, там просто термін, або збору документів, або проходження навчання триває, і ці 7 дітей, запевняю вас, також будуть влаштовані до сімейних форм виховання».
З початком поточного року в області створено 1 прийомну сім’ю та 1 дитячий будинок сімейного типу, до яких влаштовано 9 дітей. 11 дітей усиновлено,а ще 50 влаштовано під опіку.
Ще одним позитивним моментом є те, що державним бюджетом України передбачено виділення коштів у вигляді субвенцій на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на проектні, будівельно-ремонтні роботи. Чернівецькій області надано субвенцію у розмірі більше ніж 6 млн. грн.
Матвієва Юлія Іванівна, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації: «В цьому році виділено 1 000 000 гривень із обласного бюджету і 400 000 із міського бюджету для реконструкції приміщення, в якому знаходиться притулок для дітей. І те питання, яке тривалий час я піднімала, що нам необхідно якраз реорганізувати даний заклад центр соціально - психологічної реабілітації фактично буде вирішено уже в наступному році. Тому що в цьому році ми закінчимо реконструкцію, там буде досить, скажімо так, приміщення, яке більш менш буде відповідати вимогам даного закладу і буде притулок реорганізований центр соціально-психологічної реабілітації. Нам вдасться позбутися дуже багатьох проблем, які ось нас тривожили останніми роками».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 763 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.