Погода в Черновцах
 
Олексій Каспрук зробив заяву, про можливу реконструкцію стадіону «Буковина» (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 18 липня 2018, 17:03
Декілька днів тому під час брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зробив заяву, про можливу реконструкцію стадіону «Буковина». За словами директора комунального спортивно-оздоровчого підприємства стадіон зараз перебуває у незадовільному стані, тому його комплексний ремонт та реконструкція басейну необхідні вже найближчим часом.
Зараз один з корпусів стадіону «Буковина» не використовується, з тих пір як перестав функціонувати басейн ремонтні роботи тут не проводились. Директор установи Ігор Наболотний, каже що впродовж трьох років відбувались роботи по вивченню стану стадіону, а вже найближчим часом  почнеться процес створення проектно-кошторисної документації його реконструкції.
Ігор Наболотний директор комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» : «Стадіон це візитівка кожного міста, тому питання про реконструкцію давно є нагальним, адже стадіон перебуває у поганому стані, якщо не сказати гірше. Тому ми протягом трьох років проводили роботи по вивченню стану стадіону, по вивченню грунтів, проводився замір підземних вод».
Також Ігор Наболотний розповідає, що минулого тижня на стадіону побували представники проектувальної компанії які займались створенням Арени «Львів» до ЄВРО-2012.
Ігор Наболотний директор комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» : «Він сказав що бачив і набагато гірші стадіони, я не буду казати які міста, але там взагалі катастрофічна ситуація, повне руйнування бетонних конструкцій. У нас такого нема, стадіон готовий до реконструкції. Зрозуміло що багато потрібно перепланувати, багато потрібно зробити».
Також планується реконструкція басейну, як для проведення змагань так і користування громадян.
Ігор Наболотний директор комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» : «Зрозуміло що місту потрібен басейн на якому можна проводити національні та міжнародні змагання. Ніхто від цього не програє».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 493 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.