Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Про свої очікування від сесії міської ради поділився Олексій Каспрук (ВІДЕО)
Понеділок, 23 липня 2018, 18:12
Про свої очікування від сесії міської ради яка відбудеться 26 липня, із журналістами поділився чернівецький міський голова Олексій Каспрук.
Питання про дострокове припинення повноважень міського голови буде розглядатись  першим у порядку денному  під час сесії чернівецької міської ради  26 липня. Олексій Каспрук зазначає, що розгляду даного питання не боїться.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Будь-ласка депутати мають визначатись. Розумію чітко,що іде брутальна політична гра ,минулого разу на сесії Василь Продан сам ініціював зняття цього питання з розгляду у зв’язку з тим ,що немає письмових обґрунтувань ,що є порушення регламенту  , їх до сих пір немає.  У суді ,коли людину судять ,як збираються вони мене судити ,то люди ні хоч дають обвинувальний вирок почитати ,щоб ти розумів у чому тебе звинувачують . Я тільки за здогадками у коментарях соц. мереж ,і заяв депутатів можу про щось здогадуватись.))
Прокоментував міський голова і звинувачення у свою сторону щодо небажання співпрацювати з депутатами.  Як доказ протилежного мер згадав про меморандум який він запропонував підписати головам фракцій ,одразу після виборів 2015 року. В меморандумі вказувались основні пріоритетні напрямки розвитку міста упродовж усієї каденції
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Щоб місто могло стабільно розвиватись ,а не так його кошмарити як це роблять сьогодні ,не приймаючи рішення,блокуючи їх ,просиджуючи штани у сесійній залі місяцями робочими і не просто так, а деякі кажуть ,що їм зарплату не платять. Всі ж дорослі люди розуміють,що не може адекватна здорова людина не отримуючи зарплатню просидіти три робочих місяці просидіти у сесійній залі займатись балачками, значить є інша мотивація . Повторюсь замість дванадцяти робочих днів ,просиділи три робочих місяці 61 день».
Також під час сесії 26 липня депутатами розглядатиметься питання щодо петиції про  заборону фестивалю “Рівності”  в Чернівцях.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Законами України, чітко регламентується ,що міська рада не дає жодних дозволів на проведення масових заходів ,відповідно до закону ,ми нічого не можемо заборонити . Заборонити проведення будь0-яких заходів в Україні ,може тільки суд ,тому будь-яке рішення яке буде прийняте суперечитиме чинному законодавству».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 545 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.