Погода в Черновцах
 
Про свої очікування від сесії міської ради поділився Олексій Каспрук (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 липня 2018, 18:12
Про свої очікування від сесії міської ради яка відбудеться 26 липня, із журналістами поділився чернівецький міський голова Олексій Каспрук.
Питання про дострокове припинення повноважень міського голови буде розглядатись  першим у порядку денному  під час сесії чернівецької міської ради  26 липня. Олексій Каспрук зазначає, що розгляду даного питання не боїться.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Будь-ласка депутати мають визначатись. Розумію чітко,що іде брутальна політична гра ,минулого разу на сесії Василь Продан сам ініціював зняття цього питання з розгляду у зв’язку з тим ,що немає письмових обґрунтувань ,що є порушення регламенту  , їх до сих пір немає.  У суді ,коли людину судять ,як збираються вони мене судити ,то люди ні хоч дають обвинувальний вирок почитати ,щоб ти розумів у чому тебе звинувачують . Я тільки за здогадками у коментарях соц. мереж ,і заяв депутатів можу про щось здогадуватись.))
Прокоментував міський голова і звинувачення у свою сторону щодо небажання співпрацювати з депутатами.  Як доказ протилежного мер згадав про меморандум який він запропонував підписати головам фракцій ,одразу після виборів 2015 року. В меморандумі вказувались основні пріоритетні напрямки розвитку міста упродовж усієї каденції
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Щоб місто могло стабільно розвиватись ,а не так його кошмарити як це роблять сьогодні ,не приймаючи рішення,блокуючи їх ,просиджуючи штани у сесійній залі місяцями робочими і не просто так, а деякі кажуть ,що їм зарплату не платять. Всі ж дорослі люди розуміють,що не може адекватна здорова людина не отримуючи зарплатню просидіти три робочих місяці просидіти у сесійній залі займатись балачками, значить є інша мотивація . Повторюсь замість дванадцяти робочих днів ,просиділи три робочих місяці 61 день».
Також під час сесії 26 липня депутатами розглядатиметься питання щодо петиції про  заборону фестивалю “Рівності”  в Чернівцях.
Олексій Каспрук,Чернівецький міський голова: «Законами України, чітко регламентується ,що міська рада не дає жодних дозволів на проведення масових заходів ,відповідно до закону ,ми нічого не можемо заборонити . Заборонити проведення будь0-яких заходів в Україні ,може тільки суд ,тому будь-яке рішення яке буде прийняте суперечитиме чинному законодавству».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 738 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.