Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Цьому місту потрібен герой (ВІДЕО)
Понеділок, 23 липня 2018, 20:30
Громадські активісти об’єднались у ініціативну групу «Комітет порятунку Чернівці», з метою захисту міста від політичної кризи, яка за їхніми словами вже не за горами.
Розпочав зустріч з журналістами представник ініціативної групи «Комітет порятунку міста» Володимир Дідух-Кобзар, який за сумісництвом є самопроголошеним бургомістром Чернівців, однак його соратники запізнились на прес-конференцію, через що виникли не порозуміння у лавах спасителів міста.
Володимир Дідух-Кобзар представник ініціативної групи «Комітет порятунку Чернівців» : «Валєра, тебе як завжди не буде. Ти як той заєць, там вистибнув, там вистибнув. Чим ти займаєшся масажем? Говорю ледарям, які займаються масажем. Ще раз повторюю ти не великий пурець. Я приїхав позавчора встиг помитись і зробити масу роботи».
На думку Володимира Дідух-Кобзара, політична ситуація в Україні знаходиться у критичному стані.
Володимир Дідух-Кобзар представник ініціативної групи «Комітет порятунку Чернівців» : «Ті представники олігархічних партійних структур які узурпували владу і працюють під ленініським сталінським лозунгам, не зважаючи на те що йде декомунізація, і вся влада радам. Заводи фабрики людям, але заводів немає, фабрик немає, а влада радам. Хто входить в ради? 5-6 олігархічних партій які вийшли з комуністичного минулого».

  

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 326 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.