Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Обласна рада схвалила внесення змін щодо перспективного плану формування територій громад Чернівецької області (ВІДЕО)
Вівторок, 24 липня 2018, 20:32
Рішення було схвалено депутатами під час 23 сесії облради, напередодні якої не обійшлось і без сутички.
День в сесійній залі обласної ради розпочався з сутички між журналістом Петром Кобевком та місцевим активістом, так званим “народним бургомістром “ Володимиром Дідухом-Кобзарем ,останній почав ображати журналіста та тицяти на нього пальцем ,після чого чоловіки почубились.
Розпочавши сесію ,депутати обласної ради заслухали виступи народних депутатів України  . Зокрема, народний депутат Іван Рибак звинутавив заступника голови Чернівецької ОДА Василя Гостюка у брехні.
Іван Рибак,народний депутат України: «На каналі Чернівці пан Гостюк заявив, що я до нього телефонував і він зі мною познайомився під час телефонної розмови ,коли я його просив порішати мені земельну ділянку. Я хочу звернутись до присутніх тут представників правоохоронних органів ,  перевірити чи звертався я до відповідних органів влади з проханням надати мені земельну ділянку. Жодного разу не звертався ні до кого з тут присутніх і тих хто за межами цього залу, щодо вирішення своїх шкурняків».
Іван Рибак звернувся до голови ОДА з вимогою звільнити свого заступника Гостюка.
Після цього депутати  проголосували за рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2018 , прослухали звіти голови Чернівецької обласної ради та голови ОДА . Також облрада ухвалила зміни до  перспективного плану формування територіальних громад області.   В попередньому плані формування передбачалось створення 44 ОТГ ,тепер це число зросло до 47  ,рішення було більшістю депутатів ухвалено без обговорень , а остаточного плану показано так і не було.   Такі дії піддались критиці як експертів з питань децентралізації так і представників громад.
Тарас Прокоп, радник з питань децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування: «Про те яка конфігурація ,остаточного тексту,ми так і не побачили . Наскільки я підходив до самих депутатів ,остаточного плану перспективного варіанту не було і тому ми не побачили як фактично він виглядає і за що взагалі голосували депутати обласної ради. Хоча і до раніше оприлюдненого плану на сайті облради . Виходило що перспективним планом створювались нерівномірні умови для розвитку майбутнього ОТГ . Ймовірно відчувалось, що це спричинить великий опір і будуть невдоволення ,через це технічно було зроблено так ,щоб швидко і без дискусій був прийнятий такий план».
Михайло Воєвітко,депутат Заставнівської районної ради: «Громади,які утворились,зовсім не називаються громадами ,це надалі сільські та міські ради ,в них ціла купа проблем . Тому те що відбувається зовсім не відповідає конституції ,адже зараз відбувається фактична ліквідація сільських рад і громади які нібито утворені фактично вливаються у цю сільську раду ,це зовсім не правильно ,адже постає купа проблем. Те що сьогодні відбулось ,це є прийняттям кота в мішку адже ніхто не знає які громади і де вони утворені ,це зовсім неправильно і далі буде більше проблем».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 545 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.