Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Поліція посилює контроль за безпекою дорожнього руху та пасажирськими перевезеннями (ВІДЕО)
Вівторок, 24 липня 2018, 20:44
По всій Україні з 21-го липня під прицілом правоохоронців – дотримання правил дорожнього руху та пасажирських перевезень, технічний стан транспортних засобів, стан дорожнього полотна, розмітки й наявність необхідних попереджувальних знаків.
У зв’язку з останніми масштабними ДТП в країні за участі громадського транспорту та з різким зростанням кількості смертельних ДТП в Чернівецькій області правоохоронці посилили контроль за безпекою дорожнього руху та пасажирськими перевезеннями. Зокрема, на Буковині з початку літа в автопригодах загинули 14 людей і понад 60 отримали травми. Чернівецькій репортер вирушив в рейд разом з Укртрансбезпекою та поліцією.
Сергій Ніколь, поліцейський: «Перевіряємо маршрутні таксі, ліцензії, відповідні документи, відповідний стан транспортних засобів. Найчастіше є відхилення від маршруту, по якому зазначено, що він має їхати, перевезення більшої кількості пасажирів, аніж це дозволено. Особливо це є зранку».
Олександр Гинцар, головний спеціаліст відділу державного контролю: «Переповнюють маршрутки, документальні порушення, буває страховки в них немає, режим праці та відпочинку порушують».
Перевізники досить часто переобладнують свої автобуси, встановлюють додаткові сидіння, що може бути досить небезпечним, оскільки порушуються правила безпеки. Водій цієї маршрутки має все необхідне, щоби можна було швидко ліквідувати пожежу в автомобілі та допомогти пасажирам у разі надзвичайної ситуації.
Проте він забув про квитково-касовий лист, а тому на нього було складено акт за його відсутність. А цей водій маршрутки не має права керувати цим автобусом ще з 2014 року.
Перевіряли не лише громадський транспорт, але й великоваговий.
Василь, водій: «Зазвичай добре, що важать машини, бо зараз ремонтують і не хочеться, щоби їх знову ломали».
Правоохоронці продовжують здійснювати контроль за безпекою дорожнього руху та пасажирськими перевезеннями, а по його завершенню ми Вам розповімо про результати.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 518 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.