Погода в Черновцах
 
У селі Клішківці Хотинського району найближчим часом планують створити центр реабілітації дітей з особливими потребами PDF Друк e-mail
Середа, 01 серпня 2018, 15:38
Станом на сьогодні ремонті роботи у приміщенні де буде функціонувати заклад майже завершені, за словами голови ОТГ, залишилось тільки закупити потрібне обладнання.
На створення реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами вже виділено більше мільйона гривень з бюджету Клішковецької об’єднаної територіальної громади. Центр буде функціонувати у стаціонарному режимі, а з особливими дітьми будуть працювати психологи, терапевти, педагоги та логопед.
Олександр Фуркал головний лікар Клішковецького центру ПМСД: «Зараз стоїть питання про оснащення, адже потрібні спеціальні меблі, для того щоб займатись з дітьми. Будівля фактично повністю готова до прийому дітей, це питання до обласної тиа районної влади, щоб знайти кошти для закупівлі меблів».
Загалом центр буде розрахований на дві групи дітей по 10 дітей.
Олександр Фуркал головний лікар Клішковецького центру ПМСД: «Зараз йде підготовка до відкриття, набирається персонал, обдзвонюються діти. ЦЕ не інтернатного типу, діти будуть довозитись, там набирають педагогів, логопедів, медсестра. Після обіду вони будуть довозитись додому до мам».
Голова Клішковецької ОТГ Василь Ченківський, зазначає важливість створення реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами для розвитку інфраструктури громади.
Василь Ченківський голова Клішковецької ОТГ: «Тому я думаю кроки роблять, вони повільні але я впевнений що заклад буде відкрити й і працюватиме на повну потужність.  Є діти які з нетерпінням чекають, щоб спілкуватись , займатись. Адже ця категорія залишена на батьків, залишена на родини. І ми вирішили на рівні громади, за рішенням депутатського корпусу, батьківського комітету створити такий заклад».
Заклад планують здати в експлуатацію протягом року.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 862 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.