Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Як працюють в парламенті депутати мажоритарники з Чернівецької області
Середа, 01 серпня 2018, 15:43
Як працюють в парламенті депутати мажоритарники з Чернівецької області, розповіли представники громадянської мережі “ОПОРА” представивши результати моніторингу активності і роботи на виборчих округах та парламенті з початку 2018 року.
Громадянська мережа ОПОРА довгий час провидить моніторинг роботи народних  депутатів з початку поточного року ,особливо це стосується тих народних обранців ,які представляють мажоритарні округи.  В Чернівецькій області таких депутатів налічується четверо.   Одним з перших критеріїв оцінки, є відвідуваність пленарних засідань ,серед нардепів мажоритарників  представників Буковини ,найбільший відсоток відвідуваності у Максима Бурбака , 94%  другим в цьому рейтингу Григорій Тіміш 92% третім є Іван Рибак 84% останнім у списку  Микола Федорук ,який був відсутнім 12 разів .
Тарас Прокоп , консультант Громадянської мережі “ОПОРА”: «На сайті верховної ради вказано, що 12 разів він пропустив з причин хвороби. Максим Бурбак згідно електронної реєстрації був відсутній 5 разів ,згідно письмової 3 рази ,ці 3 пропуски вказані на сайті верховної ради ,як пропуски з причини хвороби.  Стосовно Івана Рибака та Григорія Тіміша ,то причини відсутності не вказані».
Спостерігається високе відвідування депутатами комітетів Верховної ради . Найбільша відвідуваність у Микола Федорука, наступним є Максим Бурбак ,третім іде Іван Рибак ,заключним у списку є Григорій Тіміш.
Оцінювали також кількість виступів народних обранців у залі парламенту.
Серед Чернівецьких депутатів ,це Максим Бурбак, з місця він виступав 28 разів з трибуни 50 разів. За ним іде Іван Рибак , який 13 разів виступав з місця але жодного разу з трибуни. Микола Федорук з місця виступав 3 рази з трибуни 6 разів. Григорій Тіміш один раз виступив з місця та один раз з трибуни.   Наголошую ці дані від початку 2018 року до сьогоднішнього дня».
Підрахована була і кількість депутатських запитів  за допомогою яких можна вирішити проблеми виборців депутата або отримати необхідну інформацію щодо певних подій або діяльності органів влади.
Тарас Прокоп , консультант Громадянської мережі “ОПОРА”: «В цьому році Микола Федорук активізувався ,подавши більше депутатських запитів ,ніж у попередні роки ,ним було подано 6 депутатських запитів загалом,щодо проблем області 4. Іван Рибак подав 14 запитів ,які стосувались проблем Чернівецької області 11 . Григорій Тіміш 13 запитів запитів загалом ,10 щодо Чернівецької області. Найбільше запитів подав Максим Бурбак, 21 запит і щодо проблем області 13 запитів».
Також прослідковувалась законотворча діяльність нардепів.
Тарас Прокоп , консультант Громадянської мережі “ОПОРА”: «Микола Федорук подав 7 постанов і 7 законопроектів. В цьому році був прийнятий тільки один законопроект співавтором якого є Микола Федорук ,це відомий законопроект №6466, відповідно до якого було дозволено приєднуватись населеним пунктам до міст обласного значення за спрощеною процедурою без проведення голосування. Іваном Рибаком було зареєстровано 2 постанови і подано 17 законопроектів ,проте тільки однин законопроект був прийнятий . Григорій Тіміш зареєстрував 3 постанови і 7 законопроектів ,але жодна не була прийнята цього року. Максим Бурбак зареєстрував 15 постанов ,26 законопроектів з них 7 було прийнято Верховною радою».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 826 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.