Погода в Черновцах
 
“Наша майстерність-Ваша Безпека” PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 серпня 2018, 14:38
“Наша майстерність-Ваша Безпека” саме під таким гаслом з 31 липня по 2 серпня, в Івано-Франківській області відбулись Всеукраїнські змагання аварійно-диспетчерських газових служб західного регіону, на яких команда ПАТ Чернівцігаз виборола перше місце. Загалом   за звання кращої бригади боролись 7 команд ,перед якими  стояли  різного  роду завдання та умовно-небезпечні ситуації.
В місті Богородчани  на Івано-Франківщині   аварійно-диспетчерські служби з семи областей,  змагались за звання кращої бригади “104”Компанія ПАТ “Чернівцігаз” бере участь в таких змаганнях другий рік поспіль ,де відпрацьовує механізм  усунення аварійних ситуацій , підвищуючи свій професійний рівень.
Дмитро Кривко, технічний директор ПАТ «Чернівцігаз» : «Такі заходи направлені на добробут споживача. Під час таких заходів майстерності, ми маємо змогу познайомитись навичками наших спеціалісті з інших компаній , односано передати власний досвід і перейняти інший».
Змагання Західного регіону проводилися на спеціально облаштованому полігоні , який обладнаний усіма необхідними складовими діючої газотранспортної системи. Це дало змогу фахівцям виконувати завдання із ліквідації аварійної ситуації на газових мережах аналогічно до реальних умов.
Сергій Круковець ,експерт: «На полігоні є три завдання ,це обстеження наземного сталевого газопроводу на ньому потрібно знайти три витоки,які влаштовуються заздалегідь . Учасники повинні все обстежити і знайти витоки ,доповісти майстру а він в свою чергу доповідає диспетчеру . Так присутні підземний сталевий та поліетиленовий газопровід. Сталевий повинні обстежити приладовим методом ,знайти розкопати приямок та показати його ,тоді вважається що витік ліквідовано».
Окрім ліквідації аварійної ситуації , оцінювалось прибуття фахівців у максимально короткий термін  ,вміння надати допомогу постраждалому ,оснащення спецавтомобіля також оцінювались дії диспетчера, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. За кожен із шести етапів, команда отримувала бали.
Микола Вишневський ,диспетчер ПАТ “Чернівцігаз”: «Найважче було виконати усунення витоку газу у приямку,тобто там де було гасіння газопроводу і накладання бандажу або усунення витоку газу шляхом пережиму поліетилену тобто складність є у всьому. Із завданнями ,ми впорались так як працюємо щоденно з газом і ліквідація ми його витоків . На мою думку свою роботу ми виконали на найкращому рівні.
Команда ПАТ Чернівцігаз впоралась з поставленими завданнями зайнявши перше місце , друге місце посіла команда з Івано-Франківщини ,третє фахівці з Рівненщини.  8 серпня в місті Чернігів бригада “Чернівцігазу “ змагатиметься за першість з переможцями центрального та східного регіонів “Хмельницькгаз” та “Дніпропетровськгаз”

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 642 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.